Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » FIDESZ-re szavazók, nem...

FIDESZ-re szavazók, nem bántátok meg?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik,Orbán-diktatúra készül,annak meg nem lesz jó vége.
2011. jan. 5. 23:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%
Ezredszerre is nem bántam meg. Még hány ilyen kérdés lesz?
2011. jan. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%
engem csak 1 zavar: A (nemakarokkáromkodni) törvényeik amik nem teccenek az EU-nak. Azt nem vágom, miért kell a nagyok levesébe beleköpni. Megvannak az EU szabályai, amiket 'véletlen' nem tartanak, vagy nem akarnak ittHUN betartani, így születnek mindenféle okosságok. Persze, hogy mindeni mérges ránk. Legközelebb kizárt, h szavazok, senkire sem fogok. Kizárt.
2011. jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
32%

Abszolút nem bántam meg, úgygondolom, hogy ők az egyetlen párt akik helyre tudják hozni az országot!


Orbán-diktatúra meg nem készülm ez a hatalmukat féltő MSZP-SZDSZ-es maffiózók dumája amit a birka nép papagájként ismételget!

2011. jan. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%
Utolsónak.Én sem szavazok legközelebb.Valahogy mindegyiknek akkora arca lesz ahogy hatalomra kerül,mintha nem is az az ember lenne aki kuncsorgott a szavazatokért.De ez mindegyikre vonatkozik kivétel nélkül.
2011. jan. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
28%
Hál'istennek, hogy Orbán és nem más.
2011. jan. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
40%
Legkisebb rossz volt. Továbbra is az. Különben sem érdekel, mire legközelebb szavazni kell, már máshol szándékozom szívni a levegőt.
2011. jan. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy most ehhez kapcsolódóan hadd kérdezzem már meg - ugyanis tényleg nem értem, tehát nem kötözködésképpen - hogy külföldnek mégis mi f.sz köze van ahhoz hogy itt az országban milyen törvényeket hoznak? Milyen alapon pofáznak bele a belső ügyeinkbe? És ki nem sz.rja le őket?
2011. jan. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
27%
Én nem bántam meg..De már kezdek kibukni azon,hogy még 1 éve,hogy átvették a hatalmat de már úgy rinyálnak mintha 10 éve üldözne mindenkit..HAHHHHHÓÓÓÓ 8 ÉVIG az MSZP szarakodott!!Azt nem bántad meg???
2011. jan. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%
minek lenne itt már jó vége? nyomni kéne egy reset-et :D
2011. jan. 6. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
40%
nyomi mszp szdsz lmp s szavazók NEM BÁNTÁTOK MEG?
2011. jan. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!