Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi alapján szavaztál 2010...

Mi alapján szavaztál 2010 tavaszán?

Figyelt kérdés
Kire szavaztál és miért? Mérlegeltél a szavazás előtt? Mik voltak a szempontjaid?
2011. máj. 4. 18:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
61%
A józan ész alapján szavaztam és természetesen a Jobbikra. Gondolom mindannyiunkban van egy elképzelés, igény milyen világban szeretnénk élni. Amilyenben én az a Jobbik programjából tükröződik.
2011. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
42%

Elolvastam a pártok programját, a Jobbiknak tetszene, egy pár fatális hülyeségtől eltekintve, de rossz a marketingjük, és agresszívek, a Fidesznek nem volt semmije, csak egy vezető aki olyan kis erőszakos mint egy japán kakas, és hatalommániás (olyan kis Hitler szerű), mszp, csak ha már köztük és a fidesz között kell választani akkor szavazok rájuk, maradt az LMP- de mostanában bennük is csalódtam, pedig nem lenne rossz az irány.

Éreztem, hogy ha a Fidesz nyer, nekünk végünk, és igazam lett (női megérzés:-)

2011. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
95%

Lmp. Esélyt adni egy új pártnak.

Lényeg a lelkiismeretem megnyugtatása, én a magam részéről mindent megtettem a veszélyes fidesz 2/3-ad ellen.

2011. máj. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
38%
Fideszre, hogy meg legyen a kétharmad! Mert rühellem ez a többpártrendszert ami van. Semmire nem jó.
2011. máj. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
50%
Elkeseredettségből a Jobbikra.
2011. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
81%

mdf

minimális józan paraszti ésszel nyilvánvaló volt, hogy csak az volt a kérdés, hogy lesz-e 2/3a a fidesznek vagy sem, és szintén minimális belátóképességel egyértelmű volt az is, hogy annak nem lesz jó vége, ha meglesz.

Reménykedtem benne, hogy bejut az mdf, így nem vesznek el a szavazataik, meg az összes lehetőség közül messze ők voltak még a legnormálisabbak.

2011. máj. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
90%
Fidesz 2/3 ellen kétfelé szavaztam.
2011. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Jobbikra, mert az egyetlen párt, ami valóban tesz is a problémák ellen.
2011. máj. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

13:56

Nem kekeckedésből, vagy bántásból kérdezem, csak a válaszodat szeretném, ha kifejtenéd: mit tett szerinted a Jobbik? És mik a problémák az országban?

2011. máj. 6. 14:28
 20/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a legégetőbb és legfontosabb probléma a cigánykérdés. És itt nem csak a romákról van szó, azokról a "magyarokról" is, akik falvakban laknak, életükben nem dolgoztak egy percet sem, "csinálják" a sok gyereket és terrorizálják a lakosságot, főleg az idős bácsikat, néniket. Sajnos feleségem nagymamája is egy ilyen helyen lakik (Girincs), épp a héten akartak betörni hozzá is, szerencsére nem sikerült, de nem sokon múlott. Imádkozik, hogy ott is vagy legyen több rendőr, polgárőr, vagy akár a Véderő, Gárda, akárki segítsen rendet tenni. Ez nagyon pozitív a Jobbiktól, hogy ezen segítenek helyileg, "tüneti"-módon (hiszen maga a Gárda, Véderő, stb. nem fogja megoldani a problémát, de az ott élőknek nagy segítség), ill. magát az egész problémát átfogóan is kezelni akarják (pl. bentlakásos iskolákkal). Nekem ez a véleményem, remélem kulturáltan meg tudjuk beszélni azokkal, akiknek esetleg nem ez.
2011. máj. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!