Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi alapján szavaztál 2010...

Mi alapján szavaztál 2010 tavaszán?

Figyelt kérdés
Kire szavaztál és miért? Mérlegeltél a szavazás előtt? Mik voltak a szempontjaid?
2011. máj. 4. 18:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ja, 13:56 voltam.
2011. máj. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

14:38

Értem, részben egyet értek, de ez csak egy probléma. Mit szeretne még megoldani a Jobbik szerinted?

És még reagálnék: szerinted maga a párt mindent megtesz azért, hogy összefogja azokat az embereket (legyenek vezetők és kisemberek)? A szavazótáborát? Keresi a kapcsolatot a vajdákkal? Vagy azokkal, akiknek a Jobbik nem szimpatikus?

2011. máj. 6. 15:04
 23/27 A kérdező kommentje:

Elírtam a mondatot:

...hogy összefogja az embereket...

2011. máj. 6. 15:05
 24/27 anonim ***** válasza:

Senkire, mert gyűlölöm az eddigi politikai elitet.

Azonkívül az eddigi bal-jobb felosztásban sem hiszek.

2011. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. A Jobbik jó kapcsolatot ápol a borsodi Vajdával is és Pásztor Alberttel az miskolci ex-rendőrfőkapitánnyal is. Más kérdés, hogy egyelőre nem minden cigány fogadja el a vajdáját. Amúgy a Jobbik programjáról itt találsz még infókat:

[link]

2011. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Ultracivil ***** válasza:

Az egyetlen alulról szerveződő Civilmozgalomra!


És még egy fontos dolog:

Ha nem tudsz senkire sem szavazni mert egyik párt sem hiteles már számodra, akkor KÖNYÖRGÖM NE SZAVAZZ !!

MARADJ OTTHON!!

Vegyétek észre, hogy az álságos szavazásra való buzdítás mit jelent.

A Fidesz/KDNP az idióta választási törvényünk alapján, az 52%-os választási eredményével, de mégis 2/3-os aránnyal olyan módon ír át törvényeket, hogy közben az elsöprő többségre hivatkozik.

Minden instabil Fidesz-es szavazó most kesereg, hogy nem ezt akarta. Akkor miért nem maradt otthon? Miért erősítette azok hatalmát akikről tudható volt, hogy visszaélnek vele?

(Mellesleg érdekes, hogy senki sem merte bevállalni, hogy az MSZP-re szavazott. Pedig biztosan van néhány agyament köztünk aki a rablókra adta le a szavazatát.)

2011. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

10:26 azért szavaztak a fideszre, mert nem akartak mszpt. ilyen egyszerű. annál bármi jobb alapon a szerintük kisebb rosszat választották.

ha olvastál volna, nem kérdeznéd.

volt mszp szavazó is, de őt se olvastad el.


nem baj(annyira), ha valaki tájékozatlan, de akkor legalább ne mondjon hülyeségeket

2011. máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!