Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbosok, nagyon várjátok már...

Jobbosok, nagyon várjátok már a nyugdíjasok kihalását?

Figyelt kérdés

Több helyen olvasom, hogy egyes pártszimpatizánsok dörzsölgetik a markukat, hogy "majd 2014-ig kihal egy csomó szoci nyugger, szavazhatnak a mostani 15 évesek, akik szinte kivétel nélkül jobbikosok, meg persze a határon túliak, aztán jön a hejehuja vigalom".


Tényleg idáig jutottunk? Hogy egyesek örülnek az idősebb generációk kihalásának, csupán azért, mert majd akkor szerintük a kedvenc pártjuk kerül kormányra? Hogy inkább szavazzon a kolozsvári, pozsonyi, beregszászi (semmilyen magyarországi életvitellel nem rendelkező) magyar a budapesti törvényhozásra, mint egy hazai "nem jobbos"? Ennyire a pártok robotjaivá váltak némelyek?


Nem beszélve arról, hogy a legfelül idézett logika is sántít, ugyanis a 15 éves is többnyire sokkal bölcsebb lesz 18-20 éves korára, és a nyugdíjaskorba lépő aktívak bizony pontosan ugyanazokkal a kemény problémákkal fognak szembesülni, mint a mostani nyugdíjasok...


2011. máj. 7. 15:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%

> Jobbosok, nagyon várjátok már a nyugdíjasok kihalását?

Annyira még nem.


> Tényleg idáig jutottunk?

Tényleg.


> Ennyire a pártok robotjaivá váltak némelyek?

Némelyek.

2011. máj. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%

A nyugdíjasokat csak akkor sajnálják, ha a cigányok végeznek velük.

Egyébként nem értem, hogy a jobbikosok szerint miért pozitív, hogy a mostani tinik között van a legtöbb jobbikos ? Ugyanis ez azt mutatja, hogy főleg azok szavaznak a jobbikra, akik nem rendelkeznek semmilyen képesítéssel(az életkorukból adódóan) és nincs semmilyen tapasztalatuk, sem az életben, sem a munkaerőpiacon, és úgy általában semmi olyan területen, ami egy felnőttnek számít.

2011. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem kifejezetten a nyugdíjasokból van elegük, hanem azokból az idióta öregasszonyokból, akik mennek az MSZP gyűlésekre és úgy vigyorognak ott a szemétláda politikusokra, mintha azok földreszállt angyalok lennének.

Mellesleg nem képesek túllátni a saját orrukon, hogy azok az emberek nem a jóságos szocializmust akarják elhozni kishazánknak, amiben csodás gyermekéveiket töltötték, hanem csak szimplán ki akarnak minket fosztani.


Arról már igazán nem a "jobbosok" tehetnek, hogy ez az MSZP-s réteg 90%-ban nyugdíjasokból áll, akiknek (ismétlem) fingjuk sincs nagy naivitásukban, hogy mi folyik itt és világszinten.

2011. máj. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Mielőtt még nekem esnétek, hogy gyűlölöm a saját nagyanyámat, elmondanám hogy nagyon szeretem őt.

És tisztelem, mert nem járkál vörös lufival a kezében tejfölösszájú Mesterházykat és neurotikus idegzavarokkal küzdő Gyurcsányokat éltetni.


Nagyanyám jobbikos. Ez nem jelenti azt, hogy én az lennék, nekem a Jobbik túlságosan is megalkuvó.

2011. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

A válasz megírásának időpontja: ma 15:57



Úgy tűnik,hogy neked sincs hozzáértésed,mert nagy valószínűséggel fidesz,illetve mszp volt az akire szavaztál.



Covenant,te pedig nem unod,hogy mindig a Fideszt Isteníted?


Ha szart rakna eléd,akkor is azt mondanád,hogy ez a jó,mert a jobbik biztos,hogy fost adna..

2011. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

"Covenant,te pedig nem unod,hogy mindig a Fideszt Isteníted?"


Hol istenítettem a Fideszt? Idézz már egyetlen ilyen mondatot tőlem, légy szíves! Szociáldemokrata vagyok, bocsika... :)

2011. máj. 7. 16:11
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

Millió elnézésedet!

Összekevertelek kolopelével.

Visszanéztem és tényleg,ő aki Istenít,te a cigányok mellett állsz ki mindig,egyszer nem adtál ilyen kérdéseknél magyarnak igazat,és ezt te nézd vissza:)

Bár nem tudom..Lehet kisebb baj lett volna ha Fideszes vagy..


És nem,nem vagyok Jobbikos..

2011. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
covenant egy Orbánjúgend.
2011. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

16:10-nek:


15:57 vagyok.

Miből gondolod, hogy pont erre a kettőre szavaztam ?

Ami viszont még jobban érdekel: A hozzászólásomban melyik rész az, amiből azt szűrted le, hogy nincs hozzáértésem? Most komolyan, elképzelni nem tudom.

A jobbikosok egyik fő örömforrása, hogy a mostani tizenévesek a Jobbikra fognak szavazni. És miért vezették be a 18-as kórhatárt a legtöbb országban a szavazásra? Mert egy gyereknek nincs képesítése, nincs élettapasztalata, könnyen befolyásolható. Akkor miért olyan nagy érdem, hogy egy pártnak fiatalok a szavazói ?

2011. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Én spec. csak a te kihalásodat várom a következő választásokig <covenant>.
2011. máj. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!