Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nyugdíjasok, nem féltek hogy...

Nyugdíjasok, nem féltek hogy elveszik tőletek a nyugdíjat?

Figyelt kérdés
Miből fogtok megélni? Jövőtől 16%-ot kell majd adózni a nyugdíj után...
2011. júl. 17. 21:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Erről még nem hallottam,de a Fidesztől minden kitelik. Aki eddig 40-50.000.- Ft nyugdíjat kapott,annak már kenyérre is alig futja majd. Fontos,hogy a képviselők és a gazdagok többet kapjanak.
2011. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
53%

Pontosabban a szolgálati nyugdíjasokról van szó, akik 40 évesen nyugdíjba mennek.


Én ha 40 éves leszek továbbra is dolgozni fogok, és nem fogok nyugdíjat kapni, hanem sokkal többet fogok adózni, mint az, aki rendőr volt és elment nyugdíjba.


Én teljesen egyetértek vele, és szerintem a nyugdíjasok zöme is.


[link]


Ez a 40 évesen nyugdíjba menéses dolog lehet, hogy móka annak, aki kapja, de nem móka a társadalom számára és nem móka annak, aki befizeti ezt a töméntelen sok pénzt, hogy fiatal éeleterős emberek nyugdíjba mehessenek, aztán meg dolgozzanak mellette valami biztonsági cégnél.

2011. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2011. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
26%
Ideje volna már leszállni a gazdagokról. Mi adjuk a munkát, a megélhetést, és nem kizárt hogy előbb-utóbb még a nyugdíjakat is, ha netalán kifogyna a nyugdíjalap kasszája. A legjobb az volna hogy aki teheti gondoskodjon annyi tartalékról, hogy ne az állami nyugdíjából kelljen vegetálnia. Spórolni kellene egy kicsit, a legtöbb ember ha félrerakná azt a pénzt amit egy hónapban italra, cigarettára, édességekre, hamburgerre, chipsekre elkölt, nem is jönne ki olyan kis összeg.
2011. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
66%
Kedves kérdező, talán jó lenne előtte tájékozódnod, mielőtt elkezded itt riogatni a nyugdíjasokat! A csusztatás egész jól megy neked, elmehetnél a liberális médiához széltolónak.
2011. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%

Kolopele


Mi dolgozunk meg azért, hogy neked Phaetonod legyen. Jó lenne ha nem csinálnál úgy, mintha nem belőlünk élnél!

2011. júl. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%

40000 Ft-bol-6400?

Még szerencse, hogy soha, egyetlen hatalomba se bíztam meg, így van tartalékom. Nagyot fognak még csalódni a mostani megszállottak.

2011. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%

Kolopele! Nem ártana,ha legalább egy hónapig te is csak 100-150.000.- Ft-ból élnél a 4 gyerekeddel. Akkor tudnád,hogy ebből mennyit lehet öregkorra félrerakni.

Lehet,hogy te adsz munkát néhány embernek,de nem minden gazdag teszi ezt. Felénk a vállalkozók gátlástalanul kihasználják az embereiket.

Ma van itt egy kérdés,hogy 38 fokos hőségben kell dolgoznia valakinek,védőital nélkül! Szerinted a főnöke tisztességes munkaadó?

2011. júl. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
23%
Természetesen nem. Én sem szeretem az ilyen vezetőket, de akik csak beleültek egy bársonyszékbe a semmiből, nem lehet tőlük sajnos emberséget várni. Ők nem dolgoztak meg azért ahová kerültek, ezért nem is értékelik azt sem, meg a dolgozókat sem. Mondjuk havi 150 ezerből nem kellene 4 gyereket vállalni. Ebcsont, te viszont nagyon el vagy tévedve. Én bármikor találok jó szakembert, munkást, takarítót, gondnokot. Vannak bőven akik munkát keresnek. Nem én vagyok rájuk szorulva, hanem ők rám. Legalábbis sokkal inkább. Most is van egy olyan ötletem amit ha kifejlesztek, még több ember fog majd munkát kapni nálam. Csak ehhez pár kísérlet még hátra van. Engem már nem a pénz motivál, hanem a siker, mert imádom a kihívásokat. És bármennyire is hihetetlen, de örömmel tölt el hogy családoknak tudom a megélhetését biztosítani. Ennek ellenére én vagyok itt a rossz ember. Legyek.
2011. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
szerintem azért vagy itt a "rossz ember" (mellesleg kit érdekel, hogy itt ki mit gondol?), mert mindig azzal jössz, hogy te adod a munkát, meg hogy aki kritizálja a Viktorkádat, az bizonyára semmirekellő...
2011. júl. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!