Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jól csinálja a Fidesz, ugyanis...

Jól csinálja a Fidesz, ugyanis a nyugdíjasok a piacon sorba állnak az 1000 Ft-os eperért, én meg nem engedhetem meg magamnak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Általánosítasz. Van nyugdíjas, aki megengedheti, van, aki nem. Van olyan dolgozó, aki megengedheti, van, aki nem.

Ne ebből vonj le következtetést.

2011. máj. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

A nyugdíjasok 3 évvel ezelőtt is sorban álltak az 1000 Ft-os eperért.

A nyugdíjasok többsége inkább kevesebbet fűt,fürdik,használja az áramot stb.,ha kell nekik valamire pénz.

Ők így lettek annak idején nevelve.


"én meg nem engedhetem meg magamnak"

Mennyit keresel?

2011. máj. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én meg rengeteg nyugdíjast ismerek, aki teán meg háztartási kekszen él. Úgy hogy a marhaság a kérdés, mert

- egy szórványos felszíni jelenségből próbálsz általánosítani;

- és irigy vagy, rossz a gondolkodásod.

Abból neked soha semmi előnyöd nem lesz, ha másokat is lehúzol. Most komolyan mondod, hogy a nyugdíjasok túl jól élnek Magyarországon? Akkor gyere ki Olaszországba vagy Németországba, és nézd meg, hogy itt mekkora teletömött bevásárlókocsikat tol még egy átlagnyugdíjas is. Otthon ilyet öreg nyugdíjasnál szinte sose látsz. Az a nagy luxus, hogy epret vesz néha?

2011. máj. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Mi köze ehhez a Fidesznek? Sok nyugdíjas inkább a csirkenyakért meg a lábakért áll sorba.
2011. máj. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát hadd álljanak sorba, mit irigykedsz? Hihetetlen...
2011. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Te, kérdező, nagyon rosszul látod a dolgokat!! A nyugdíjas többsége nem iszik alkoholt, szityi-szutyi üdítőket, enni is alig eszik. Jön a tavasz nem luxus 1.000.Ft.-os epret enni. Ledolgozta a 40-45 évét szerintem megérdemli azt a szaros 80 e. Ft.-ot. Neked egyébként nincsenek szüleid, nagyszüleid? Nagyon rosszindulatú vagy.
2011. máj. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy megveszik az unokájuknak, ők meg esznek zsíros kenyeret.Sokan vannak így vele...
2011. máj. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Még egy komcsi f@sz aki még az eperbe is politikát kever. Gratulálok.
2011. máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez nem komcsi f@sz, ha az lenne akkor ilyet nem írna.
2011. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem tudom..... nálunk 1800 az eper. Én nem sajnálom tőlük, pedig én sem tudom megvenni és valszeg nyugdíjam se lesz a munkanélküliség miatt.
2011. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!