Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek is nagyon jó...

Szerintetek is nagyon jó ötlet lenne ez a munkanélküliség ellen?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 29. 10:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha nem ok a jobbik, de még a fidesz sem, akkor te egy állat lehetsz! Két véglet ez a javaslat és az közt amilyen rossz és bürokratikus minden itthon.
2011. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem vagyunk "fajtársak", mert én Ember vagyok. ;)

Mellesleg az LMP-programja kb. sokezerszer fenntarthatóbb és igazságosabb ennél.

Persze hogy túlzott a bürokrácia, de nem az a megoldás, hogy felrobbantjuk a hivatalokat.

Az, hogy a Fidesznek milyen a munkaprogramja, most már tudjuk: nézz csak bele a munkatörvénykönyvük tervezetébe.

Amit az imént megismerhettünk, az csupán az ország (és az emberek) tönkretételére lenne jó.

Az LMP programját itt ismerhetitek meg (igaz ez még a választások előtti): [link]

2011. aug. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Offthewall ***** válasza:

a javaslat b@romság. Off: utolsónak: Programot írni én is tudok de a betartását nem adnám füves 20 éves belpesti bölcsészkék kezébe.. elempéékről ennyit.

Ahhoz becsületes,igazságos, keménykezű emberek kellenek. Ha ilyen ebben az országban szinte csak a radikális táborban van, ahol sajnos van 1-2 aggresszív hülye is aki nem tudja azt se hogy hányadikán van elseje, hát könyörgöm ez a többi oldalon is fellelhető.

2011. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Csak úgy, mint a füves is fellelhető a többi oldalon. :) - Nem egyről tudom - saját bevallása szerint hogy Jobbikos létére füvezik, sőt, olyant is ismerek, aki ugyancsak saját bevallása szerint rendszeresen füvezett Jobbik képviselő-jelölt létére. (Ne kérj nevet, mert nem árulom el a bizalmát. Mentségére legyen mondva, hogy bizonyára magyar terméket fogyasztott. :D Elárulom, azt is, hogy én még kávén, teán és alkoholon kívül semmilyen más tudatmódosító szert nem próbáltam, alkoholos italt pedig 36 éves létemre kb. összesen 7-8 litert ittam beleszámítva a sört is.)

Bizony érdekes lenne arról egy statisztika, hogy melyik párt politikusai között hány alkoholista, drogos, és más szenvedélybeteg van. Nem lepne meg,ha nem az LMP lenne az aranyérmes, sőt.

Milyen érdekes, hogy a saját oldaladdal szemben mennyire rugalmas és toleráns vagy, mennyire türelmes, (ott csak egy-két hülye van) de az LMP-ben mindenki füvezik, zsidócigány-pedofil-b*zi... (Na jó lehet, hogy sarkítottam, csak az elsőt állítottad, de az is lehet, hogy a valódi ellenségképednek csak a töredékét írtam le).

Inkább azt mondd meg, hogy megismerted egyáltalán az LMP munkaügyi témával kapcsolatos javaslatait, vagy bármilyen más javaslatát? Elemezted azokat? Fidesz-hozzáálláshoz hasonlóan mérlegelés nélkül elolvasásra sem méltattad, csípőből elintézted azzal, hogy drogosok. Ha ez igaz is lenne, akkor milyen módon ítéljem meg a Jobbikot, hogy egy "drogos banda" jobb programot tud náluk alkotni! :)

Az LMP droggal kapcsolatos álláspontjába csak azért nem mennék most bele annak ellenére, hogy nagyon érdekes téma, mert ez a kérdés a foglalkoztatás-politikával kapcsolatos, és megtisztelem azzal a kérdezőt, hogy nem térek el a tárgytól - még ha Jobbik szimpatizáns (?) is (viszont is így lenne?!).

2011. aug. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!