Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Milyen kisebb pártok vannak...

Milyen kisebb pártok vannak még a két nagy idióta gyereken és a csicskásaikon kívül? (mszp, fidesz, szdsz, mdf)

Figyelt kérdés
Szeretnék körülnézni azon párok és álláspontjaik között, amiket nem ismerhetünk meg a médiából, mert a "nagyok" elnyomása mögül nem tudnak kilépni... még csak tavaly lett választójogom, így jövőre fogok először én is szavazni, és szeretném, ha közreműködhetnék abban, hogy a csontdarabon marakodó kutyákat elsöpörjük a hatalomról, még mielőtt az ezerszer lerágott csontból sem marad semmi....
2009. ápr. 7. 15:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

nagyon tetszik a kérdés és az azt követő hozzászólás / vélemény

bárcsak a többi 18 éves is hasonlóképp gondokodna


olvasd el a Jobbik programját

[link]

2009. ápr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
45%
Igen, egyettértek az elözö válaszadoval, de például ott van még a Miép is, szintén elhallgatot párt. Hatalmas nagy dilemám van kire szavazzak, a jobbikra vagy Miépre. Remélem a kettö együtt indul majd.
2009. ápr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
és lehet még egy kérdésem? a kopogtatócédulát hogyan tudom eljuttatni a választott pártnak?
2009. ápr. 7. 16:18
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Majd jőnnek és kopogtatnaK!!!
2009. ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

érdemes elgondolkodni rajta, valóban át akarod-e adni egy pártnak a céduládat

egyrészről pártok excel táblákat vezetnek azokról, kik cédulát adnak

plusz az Állam is megtudja, kivel rokonszenvezel


amúgy aluljárókban ott lesz szinte összes párt

helyi irodákban is átadhatod

adott párt honlapján kapsz erre választ


jobbik most nem fog összeállni miéppel, nem éri meg neki

2006-ban sem jött be

egyedül sokra vihetik még

miép elveszítette bázisát teljesen

asztaltársaság lett belőle

országos elnökség (zakó lászló pl.) két-három nagyon fontos tagja is jobbikba lépett át

szerintem ne vacilálj, állj a jobbik mellé

2009. ápr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
eddig, bevallom, valóban nagyon szimpatikusak, ahogy elolvastam a programjukat, és vélhetően van oka annak, hogy hirtelen ennyi helyen olvasom ezen párt támogatóinak hozzászólását. de mielőtt végleg kiválasztanám, ki mellé állok, szeretném a többieket is megismerni, ezért is kérdeztem rá, hogy milyen pártok vannak még, akik eddig a színfalak mögött várakoztak, hogy színre léphessenek...szeretnék tudni mindegyikről,amelyik esélyes lehet a parlamentbe jutásra.
2009. ápr. 7. 16:38
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

[link]

Itt egy cikk a "jelentősebb" kispártokról. Remélem segít. Ajánlom figyelmedbe az LMP-t, számomra egyelőre ez a legnormálisabbnak tűnő alternatíva, az ő programjuk is olvasható a neten: [link]

2009. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

Nincs több, csak a Jobbik van:)

Egyébként LMP-HP,Zöld Párt(itt csalás történt, ajánlócédula másolás),FKGP.De azt jobb ha tudod, hogy egyedül a Jobbiknak van esélye bejutni a parlamentbe a Fidesz és az MSZP után és harmadiknak lenni, a dolgok jelenlegi állása szerint.

2009. ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a korrekt válaszokat :) azt hiszem nem kérdéses, hogy döntöttem és a Jobbik mellett... fiatal és lendületes, épp amilyen én vagyok, és úgy látom nagyon frissítőleg hatna a parlamentre a jelenlétük! köszönöm a segítségeket a döntésemhez :) Csak azt nem értem, hogy hirtelen miért lett velem olyan lekezelő a családom (édesapám és a vőlegényem), amiért észrevették, hogy foglalkozom a politikával...bizonyára elegük van az egészből, csak ha ölbetett kézzel ülnénk a szemétdombon akkor sosem lehetne változtatni a helyzetünkön, nem igaz? majd megpróbálom őket is meggyőzni...
2009. ápr. 7. 17:12
 10/21 anonim ***** válasza:
Valószínüleg azért, mert őket egyáltalán nem érdekli
2009. ápr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!