Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A magyarországi zsidóság...

A magyarországi zsidóság tényleg fél a Jobbiktól?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Csak érdekelne...


2011. szept. 15. 12:39
1 2 3
 11/28 homo ludensz ***** válasza:
71%
Nos vegyetek elé egy történelem könyvet amelyik némileg nem manipulált és nézzétek már meg csak itt nálunk az 1919 "dicső 133 nap" kormányát hány nevet változtatott pozicionált embert találtok benne. Azután nézzétek meg a későbbi Rákosi kormányt,majd a kádár kormányát...Itt lappang a valós vagy vélt félelmek gyökere, a zsigereinkben vannak és ha megpiszkálják ...felkavarodik a múlt szennye.
2011. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
27%
Van egy zsidó ismerősöm, ő mondta, hogy egészen addig röhögött az egészen, ameddig valamelyik pasi a parlamentben arról beszélt, hogy de jó hogy kiesett az mtk, mert idegen test volt a magyar fociban. Ezután gondolkodott el, mi lenne vele, meg a családjával, ha kormányra kerülne ez a banda.
2011. szept. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
34%

Én nem vagyok zsidó, megkockáztatom "magyarabb" vagyok sok jobbikosnál (400 évre van visszavezetve a családfám, mondjuk ez nem lényeges, csak őket szokta az ilyesmi érdekelni), mégis én is tartok a Jobbiktól.

Egyszerűen azért, mert mozgósított rengeteg embert, és nagyrészt olyanokat, akik elkeseredettségükben bármire készen állnak, valamint olyanokat, akik egyszerűen az agressziójukat ilyen módon vezetik le.

Beléjük plántálta, hogy a rendnek nem kell engedelmeskedniük, hanem saját rendet kell csinálni, amire ők hivatottak.


Most még a Jobbik keményen fogja őket. De ha bármi miatt lazul a gyeplő, például sikerül megszavazni a Jobbikot, és kormánypártként nem lesznek vele elégedettek, vagy előkerül valami olyasmi a pártról, ami miatt csalódnak benne, akkor itt fogunk állni egy rakás emberrel, akik azt hiszik, hogy az önbíráskodás jó, és hogy az ő feladatuk a rendfenntartás. Rend pedig az, amit ők annak gondolnak.


Jó esetben ez nem fog bekövetkezni, mert vagy szerencsésen alakulnak a dolgok, javul a gazdasági helyzet, elégedett emberekkel meg nem lehet ilyet játszani, vagy erősödik a széthúzás a követők közt, és ez felmorzsolja a szervezkedéseket.

De benne van a pakliban az is, hogy ez a nagy embertömeg rászabadul az országra, praktikusan Budapestre, és onnantól minden zsidónak és cigánynak az isten irgalmazzon! És sajnos egy ilyen helyzetben valószínű az lesz a zsidó és a cigány, akivel épp szembetalálkoznak és nem tetszik a képe.


Tudom, hogy a dolognak sok más kimenetele is lehet. De ez is benne van a pakliban. Érdemes utánaolvasni, a történelem folyamán hány ilyen fanatikus csoport volt csak Magyarországon, akik miután megszűnt az irányításuk, nem tudtak mást tenni, csak dúlni, rombolni és fosztogatni. A történelem megismétli önmagát. De nem kéne.

2011. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
65%
De sok a hivatásos rettegő még mindig ezen az oldalon. Én azt mondom Magyarországon ne féljen egyetlen becsületes ember se (függetlenül származására), mert nincs miért. Féljenek azok, akiknek van miért, de azok nagyon! Remélem mind becsomagoltak!
2011. szept. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
46%

Mesterségesen gerjeszti a gyűlöletet a Jobbik!


Vona Gábor is zsidó, akkor hogy is van ez???

2011. szept. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 homo ludensz ***** válasza:
86%
Te nem láttál még zsidó köművest,bányászt,útkaparót,de lakatos is egyet láttam életemben. Viszont pénzváltót,bankárt,üzletkötőt,ügyvédet s orvost azt bőven ha eldobod a kalapod biztos hogy egyet eltalálsz. Az emberekben ez benne van hogy lépten nyomon belebotlasz. Ezt használja ki a Jobbik hogy csórónak azt mondja nekik miért sikerül és a kisemmizett ember mögéjük áll.
2011. szept. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

"Könnyen felejtetek. Ha nem is nagyon mondják ki a "zs-betűs szót", akkor is igen gyakran utalnak rá, kikacsintanak, és mindenki tudja, hogy kikről beszélnek."


Ezk szerint,ha azt mondja valaki,hogy kulfoldi bankar,

vagy uzlet ember, akkor mindenki automatikusan csak a Zsidokra gandolhat?

2011. szept. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
71%
Azért félnek a zsidók a Jobbiktól, mert ez a párt megpróbálja megállítani a zsidók országfelvásárlását és a hatalmukat próbálja csökkenteni a kormányzatban.
2011. szept. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Köszönjük, kérjük a következő agymosottat!
2011. szept. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen tudja bármelyikőtök, mért alakult ki a zsidóellenesség? Utánanézett valaki a történelmi tényeknek? Mert nem 45-re nyúlik vissza a dolog, hanem a középkorig. Ha alaposan átolvassátok a témát, néhány dolog világosabb lesz
2011. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!