Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek ki az elmúlt 22...

Szerintetek ki az elmúlt 22 év legjobb miniszterelnöke?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 23:19
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
82%
Azoknak, akik O.V.-t írták. A kérdés nem diktátorra, hanem miniszterelnökre vonatkozott!
2011. dec. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
83%
Az egy dolog hogy Bajnai milyen mint ember. Mondjuk ugy hogy egy nulla. De miniszterelnöknek szerintem ő volt a legjobb, akit még Orbán is elismert.
2011. dec. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
80%
Én is Bajnait mondanám. Jobban örülnék, ha ő lenne most az ország élén és nem OV. Elképesztő, hogy mit műveltek Magyarország megítélésével kapcsolatban.
2011. dec. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
24%
Érdekesen formálódik a közvélemény.Nem győzök csodálkozni azon,hogy mennyire fikázzák Orbán Viktort úgy általában,mert kemény kézzel vezeti az országot(nem megalkudva)ebben az abszolút -gazdasági és erkölcsi-válsággal sújtott világban.Akkor diktátor.Amennyiben jó magyar(?)szokás szerint megalkuvón sunyi asztal alatti paktumokat kötne,kozmetikázná a költségvetési számokat,újabb hitelek fogyasztási javakba való forgatásával vakítaná a parasztot,az jó lenne.Ha,mielőtt a mélybe zuhanunk,fájdalomcsillapítót kapsz,az jobb-e mintha szárnyakat?
2011. dec. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
64%

"Nem győzök csodálkozni azon,hogy mennyire fikázzák Orbán Viktort úgy általában,mert kemény kézzel vezeti az országot..."


Orbán Viktor nem kemény kézzel, hanem a választókat becsapva, öntörvényűen áll a kormány élén. Nem erről szólt az a tamtamozás, amivel 8 éven keresztül, ellenzékben hülyítette a magyar társadalmat és gáncsolta az akkori kormányt. Most pedig rögeszmésen, pusztán saját maga igazolására megy szembe az élettel, a világgal, és vezeti szakadékba országunkat. Nos, erről szól a kritika, nem arról, amit te bebeszélsz magadnak.

2011. dec. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 A kérdező kommentje:

Elnézést hogy ne írtam, magyarra gondoltam.


Érdekes, hogy mindenki csak OV-t és Bajnait írta. Én az utóbbira szavaznék. OV-t én várta hogy kinövi magát történelmi távlatból is jelentős állaférfinak, de sajnos úgy látom pont az ellenkező irányba halad.Drukkolok neki hogy összejöjjön, de most úgy látom egy olyan kicsit szürke pragmatikus vezetőre lenne szükség mint Gordonka.


Kellemes politikamentes karácsonyt mindenkinek.

2011. dec. 24. 16:46
 27/64 anonim ***** válasza:
78%
Bajnai Gordon a szarból húzta ki az országot, ami akkor nagyon ránk fért. Nyilván ő sem tudott csodát művelni, de amit akkor lehetett, azt megtette. Szarból várat ugye nem tud senki...
2011. dec. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
39%
Medgyessy Péter
2011. dec. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon furcsa vélemények.Milyen szarból HÚZTA KI?Hiszen még mélyebbre taszította.Valamit ti nagyon nem értetek.
2011. dec. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
37%
Persze hogy nem értenek sok mindent. Szerintem ez már régen nyilvánvaló.
2011. dec. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!