Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek ki az elmúlt 22...

Szerintetek ki az elmúlt 22 év legjobb miniszterelnöke?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 23:19
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
70%
Nincs ilyen. A legrosszabb Gyurcsány (államadósság megsokszorosítója, magyarok agyonveretője) és Antall (ország kiárusítója, privatizációk levezénylője).
2011. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
0%

Édes Istenem, de sötétek tudnak egyesek lenni!! Megáll a józan ész!

Először is, Antall mit tudott volna csinálni. háta mögött 200 ezer szovjet katonával, akik biztosították a kommunisták részére a békés átmenetet a hatalomból a vagyonszerzésbe.Ahogy 4 óra alatt már Budapest alatt voltak 1956ban, 2hét alatt kitakarodhattak volna 1989-ben is, miután lerohadt laktanyákon kívül semmi értéket nem hagytak itt, csak kifizetetlen víz-, gáz-, és villanyszámlákat sok száz millió értékben. És akkor Antall helyett Butácska 36/41-es Te mit tettél volna?

Másodszor a helyett hogy hülyeséget irkálnának egyesek arról, hogy mindenki lop, jusson pihent és pihenve maradt agyatokba, hogy 10 évvel ezelőtt azt mondta a Fidesz kormányt követő MSZP,hogy nagy elszámoltatások és perek elszámoltatások jönnek a Fidesz ellen. Nem vettétek észre, hogy ebből semmi sem lett. Talán azért mert nem voltak olyan száz milliós és milliárdos csalások és külföldre menekített lopott pénzek, mint az MSZP idején. Ugyebár mindenki magából indul ki.Érdekes módon mégsem Fidesz hanem MSZP politikusok tucatjai ülnek rács mögött.

Orbán Viktor nagyszerű államfő, aki megpróbálja ezt az elhülyített és kirabolt országot valahogy kihúzni onnan ahová kommunistának nevezett szerencselovagok züllesztették erkölcsileg és anyagilag.Az igaz, hogy más módszerrel teszi, de mire mentünk a régi meghunyászkodó, mindenfelé talpnyaló eddigi politikával? Oda kedves honfi, vagy inkább csak lakótársaim ahol most vagyunk. A béka feneke alatt több méterrel. Ha feljebb akartok kerülni,legalább a felszínig, hogy levegőhöz jussunk, akkor inkább segítsétek munkáját, ha néhányatoknak ez mond valamit: már csak heccből is. üdv V.....X

2011. dec. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
31%
9:45! a Fidesz kevésbé rossz mint az MSZP, ám ha észrevetted volna, még azok is akik védik (pl. én jómagam), még mi sem vagyunk megelégedve a FIDESZ munkájával. Én O.V.-t tartom országunk eddigi legjobb miniszterelnökének Kádár óta, de ez inkább szégyenfolt mint büszkeség. Akárcsak az hogy Kádár a huszadik század "legtehetségesebb" magyar politikusa (szintén gyalázatos hogy csak ennyire futott...)
2011. dec. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
30%
Nem kedvencem Antall,de kérdem én mit kellett volna csinálni.Itt volt egy kommunista csődtömeg,amit valahogy privatizálni kellett.Ja,hogy az elvtársak nem mondták ,meg ,hogy itt kapitalizmus lesz ,és lassan átaludták az egészet.Mire az emberek felébredtek ,már minden elkelt.Én is véletlenül egy kommunista párttitkártól tudtam meg ,hogy itt kiárusítás lesz.vettem is egy két dolgot..
2011. dec. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim válasza:
OV is lehetne,ha észre veszi,hogy mekkora nagy a baj.22-év alatt Sem tőle sem más politikustól nem halottam azt,hogy nem a politikusokra kell költeni az állami pénzek,kölcsönök egy részét,hanem a gazdaság fellenditésére.De igy a politikusnak nem lenne magas nyugdijja.A prevenció lett volna a legfontosabb,ugy hogy lett volna egy erős belső piac /10 millió lakos/,hazai ipar, mezőgazdaság stb plusz a világpiac,ezen belül is a volt Szovjetunió lett volna az első.O.V. bucsuztatója igen sokba került Magyarországnak.Most fizetjük meg az árát.Nem hiányzott ez nekünk.Nekem ez a véleményem.
2011. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly O.V-re szavaztam, de már nagyon megbántam.... 2014-ben tutira nem megyek el választani, mert nincs kire
2011. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 Tótalaki Ottó ***** válasza:
77%

Jajj, újra a régi nóták. Hagyjuk már a fityisz gazdaságpolitikájának istenítését, mert soha nem volt nekik. Mindig is a gazdasági hátterük megerősítésére törekedtek a mi pénzünkből.

98-ban ráültek a Bokros-csomag és a világgazdasági növekedés keltette GDP-növekedés hullámaira, de közük nem volt hozzá. Ma a céljuk még mindig ugyanaz, de recesszió van, ezért mit csinálnak? Kirabolják a magyarokat és tönkreteszik az egész országot. Viszont mondhatjuk, hogy Orbán a legjobb a politikus, mert igaz, hogy pofátlanul hazudik is, de még mindig jelentős erő van mögötte és a fityisz nyeri az időközi választásokat.

Orbán 98-ban kezdte, mint a rendszerváltás utáni legrosszabb ME és azóta is folytatja a mélyrepülést, most kb. Rákosi szintjén tart, de lesz még lejjebb is. A legjobb pedig még mindig Horn, mert mindenki ellen meg merte lépni a Bokros-csomagot, amivel gazdaságilag Kelet-Közép-Európa élére állított minket és elindította a fenntartható nyugdíjrendszert.

2011. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nehéz választani... :)

Talán Bajnai. Ő hajazott leginkább egy európai politikusra.

Az egykulcsos adót, a munkanélküli járadék és a táppénz idejének csökkentését, a rokkantak vegzálását nem tudom megbocsátani Ovinak. A Klubrádió is hiányozni fog... :o(

2011. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
6%

"...Bokros-csomagot, amivel gazdaságilag Kelet-Közép-Európa élére állított minket"

Hm, mikor veszett-oda a nemzeti vagyon nagy része? 1994-1998 között. Nem tudtam, hogy a költségvetési szigor növekedést eredményez. Ez a "felfedezés" nekem újdonság. De nem lehet mindenki annyira okos mint ti MSZP-sek. Én úgy tudom, hogy a Bokros csomag hasonló a 2007-2012 időszakhoz. Még MINDIG nem történt meg a kormányváltás, de mindegy. Azt nem értem minek panaszkodtok akkor, ha egyszer a Fidesz is elvileg megszorításokat végez el...

2011. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
0%

Én teljesen le vvagyok döbbenve a válaszokon!

Ennyi megvezetés után még mindíg O.V-t meg bajnait meg mittom én mkiket írtok!

Itt nincs más lehetőség csak egy radikális változás!


Egyetértek az egyik válaszolóval!


A kérdés inkább az:Ki lesz a legjobb!!???!Hát Vona Gábor!


Adjon az Isten Szebb jövőt Mindenkinek!

2011. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!