Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek ki az elmúlt 22...

Szerintetek ki az elmúlt 22 év legjobb miniszterelnöke?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 23:19
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
AMúgy Orbán, már Ferit si lekörözte a rombolási tetteivel. Sokkal rosszabbul élünk. Illetve nem teljesen. Aki jól kere3s az jobban, aki nem az nagyon rosszul járt. ÉS erre mi a fideszes logika? "hát ez majd ösztönzi az embereket arra, hogy többet keressenek"
2012. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:

Csak nem értem, hogy mért kell lepontozni azért, mert Orbán Viktort írtam??? Kedves Kérdező Te kérdeztél én meg válaszoltam! De mindent elmond a politikai állásfoglalásodról, mert csak azért, mert Viktort írtam 0%-ban hasznos volt a válaszom, mikor a kérdés az volt: "Szerintetek ki az elmúlt 22 év legjobb miniszterelnöke?"

Én válaszoltam! Akkor ennyi erővel, aki nem olyan választ ad, amit egyesek szeretnének mindjárt lepontozzuk! Semmi rosszat nem írtam csak a kérdésre adtam bő, indoklással teli választ, hogy miért Orbán! Tessék nyugodtan ezt is lepontozni...! Ezt komolyan nem értem ..............

Üdv

2012. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek Kedves Kérdező! Már 27%! Előbb mintha 0% lett volna, de legalább a 27% nem 0%...! Már valami!

Üdvözlet

2012. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:

Tegnapelőtt 20:06

Kedves Válaszoló!

Ha megfigyeli az indoklásaimat a dicséret mellé hozzájárult még számos kritika is!

További Szép Napot!

2012. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!