Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha most lenne szavazás, ti...

Ha most lenne szavazás, ti milyen pátra szavaznátok, és miért?

Figyelt kérdés

Csak érdekel, hogy más emberek kikre szavaznának, ha jött elég válasz, majd százalékba megtudjuk, hogy melyik a legnépszerűbb párt. Szóval minél több válasz, annál nagyobb pontosság.


És még azt is írjátok meg, akitől kérhetem, hogy miért éppen arra a pártra szavazna.


A válaszokat előre is köszönöm, senkit nem fogok lepontozni!


2012. márc. 4. 18:18
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
46%
Jelenleg egyikre sem. Csak azt tudom,hogy a Fideszre és a Jobbikra soha.
2012. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
33%

FIDESZ. Azért mert annak ellenére hogy ők sem tökéletesek, még mindig jobbak mint a többi párt!


MSZP - leszerepeltek nálam egy életre, bármelyik politikusuk nyilatkozik, az a szememben hiteltelen, köszönhetően az eddig kormányzásuknak.


Jobbik - Radikálisok, túlságosan is minden ellenesek, egyáltalán nem életképes és nem megvalósítható a programja.


LMP - Túlságosan is főváros központúak, és annak ellenére hogy én is budapesti vagyok, országos szinten nagyon kevés bennük az erő.


DK - Gyurcsány pártja, a vezető miatt nem is érdekel sem a programjuk, semmi más.

2012. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
53%
Jobbik.
2012. márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
20%
listán a fideszre egyéniben pedig a kétfarkú kutyapártra
2012. márc. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
41%

Szigorúan a Jobbikra.


Tetszik a tabudöntögető politikájuk,a tenni akarásuk és az a ideológiai irányvonal amit képviselnek.


21/F

2012. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
34%
FIDESZ - A sok rosszból a legkevésbé rosszat elven.
2012. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
57%

Jobbik

- elismerem a hibáikat, de mindazok ellenére még mindig ez az a párt, ami a szememben értéket képvisel, és megvan bennük a potencia nagy reformok véghezviteléhez. Néha persze fogom a fejem, mikor Vona olyanokat mond, hogy égjen el az RTLklub, meg ilyenek. Ha a pártról kiderülne valami aljasság, mutyi, akkor többet nem szavaznék.


Fideszre sose - szüleim, ismerősök túl sokat meséltek a fidesz módszerekről.


MSZP- hát nem, azt hiszem ez nocomment. Meg amúgy se vagyok 70 éves.


DK- itt csak 3 m kötelet és egy lámpaoszlopot szavaznék meg.


LMP- csilivili arculat, békés arcok tömkelege. Volt itt már elég SZDSZ, és ez egyáltalán nem épít minket sehova.



Amúgy nem bízok a politikában, jelenleg nem tudom optimistán látni a jövőt, bárki is nyer.

2012. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
51%
Csakis a JOBBIK az egyetlen párt ahol igazat mondanak az ország sorsáról!
2012. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
55%

jobbik

nálam nem kérdés

2012. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim válasza:
52%
Ennyien írják a Jobbikot? Ettől a frász jön rám, basszus...tényleg nem tanulnak az emberek a történelemből. Mindig be lehet őket palizni. Ijesztő.
2012. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!