Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha most lenne szavazás, ti...

Ha most lenne szavazás, ti milyen pátra szavaznátok, és miért?

Figyelt kérdés

Csak érdekel, hogy más emberek kikre szavaznának, ha jött elég válasz, majd százalékba megtudjuk, hogy melyik a legnépszerűbb párt. Szóval minél több válasz, annál nagyobb pontosság.


És még azt is írjátok meg, akitől kérhetem, hogy miért éppen arra a pártra szavazna.


A válaszokat előre is köszönöm, senkit nem fogok lepontozni!


2012. márc. 4. 18:18
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
70%
Ja, nem tanulnak, az MSZP-t meg Fidesz-t is megválasztották kétszer is.
2012. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
54%
Egész életemben jobboldali voltam, de annyira kiábrándultam az egész pártból (Fidesz) és az egész konzervatív, haladást hátráltató ideológiától és vallásközpontúságtól, hogy inkább vagy nem mennék el szavazni vagy valami baloldali pártra szavaznék. Az tuti, hogy emigrálnék, ha a fasiszta, nem haladellenes, hanem egyenesen a középkorba visszatérni szándékozó Jobbik nyerne.
2012. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim válasza:
59%
Veled értek egyet.
2012. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
50%

mindenki szidja a jobbikot,pedig még esélyt sem kapott!

lepontozhat akárki,ha akar,de szerintem a jobbik jönne most a legjobban.ennek az országnak egy nacionalista(nem náci,vagy fasiszta,ahogy egyesek mondják)párt kéne végre!nem vagyok benne biztos,hogy az minden ígéretét betartaná,de ennél rosszabb szerintem már nem jöhet.adni kéne neki egy esélyt.

2012. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
57%

ma 19:04


Valóban nem tanulnak az emberek a múltból, hiszen az MSZP-t háromszor, a Fideszt pedig kétszer is megszavazták a birkák! Meg is lehet nézni, hogy az eddigi 17 év alatt hova juttatta ez a két "párt" az országot! A szememben nagyon csúnyán leszerepelt mind a kettő! Már itt az ideje annak, hogy egy új politikai erő kapjon kormányzási lehetőséget!

2012. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
38%

ma 18:49-

mi bajod lenne,ha az rtl-t megszüntették volna?azt mondtad,hogy a szemedben a párt értéket képvisel,az rtl klub viszont szerintem csak erkölcstelenséget és mocskot(valóvilág és a többi),szerintem egyáltalán nem lett volna kár érte.sőt!még rengeteg csatornát tudnék mondani,amit kapásból beszüntetnék.az egyetlen hiba az volt ebben,hogy ezt előre elmondta,én biztosan nem tettem volna,csakha már megválasztottak.

2012. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 yossarian44 ***** válasza:
45%

"még rengeteg csatornát tudnék mondani,amit kapásból beszüntetnék."


Na, ez kérem a fasizmus...

2012. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
77%

"mi bajod lenne,ha az rtl-t megszüntették volna?"


Az emberek azért nézik a VV-t, mert szeretik, élvezik. Én nem. Hülye naplopókat látok egy villába bezárva csak. Nézd, most valaki utálja a militarizmust, szüntessük be a Viasat Historyt? Vagy valaki utálja SponyaBobot (pl én), égessük fel a Cartoon Networkot?


Az élet nem így működik. Ezt kéne megértenie a jobb és bal oldali szájkaratésoknak. Ezt kéne megérteni a magyaroknak. TOLERANCIA mindenek felett. Persze mértékkel.


Amikor valami szent cél érdekében mindent bezáratunk, akkor oda jutunk, mint a sok hülye kínai, ahol minden állami, cenzúrázott, és csak az egyetemes jót követheti mindenki.


Az embereket meggyőzni kell, nem Viktatórikusan irányítani. Persze az emberek makacsok, szó se róla.


A Dörner féle színház tüntetésekkel se tudok egyet érteni se jobb, se bal oldalról nézve. Mivel ezek a tüntetések nem a kultúra miatt folytak, hanem primitív politika okoból. Leredukálva: nácik VS zsidók. Egyik sem igaz, de ezt üvöltözték egymásra.


Tolerancia. Ne felejtsétek. Akik meg lepontoztak, azoknak üzenem, hogy a like kezecskék nem bal-jobb oldali szavazógombok, hanem a feltett kérdés szempontjából kell értékelni, hogy a válasz hasznos-e. Ha valaki azt írja, hogy qva anyád, az nem hasznos. Ha valaki elmondja a véleményét, az hasznos.

2012. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
44%
Jobbik-ok valos problemakrol beszelnek es nyiltan (mondjuk azzal nem ertek egyet, h lepjunk ki az EUbol, de az ugyse lehetseges csak reklamsztori)
2012. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
54%

Az emberek nem tanulnak a történelemből!


Még mindig van egy rakás birka aki az országot taccsravágó MSZP-re és Fideszre voksolna...

2012. márc. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!