Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha most lenne szavazás, ti...

Ha most lenne szavazás, ti milyen pátra szavaznátok, és miért?

Figyelt kérdés

Csak érdekel, hogy más emberek kikre szavaznának, ha jött elég válasz, majd százalékba megtudjuk, hogy melyik a legnépszerűbb párt. Szóval minél több válasz, annál nagyobb pontosság.


És még azt is írjátok meg, akitől kérhetem, hogy miért éppen arra a pártra szavazna.


A válaszokat előre is köszönöm, senkit nem fogok lepontozni!


2012. márc. 4. 18:18
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
57%
Jobbik, mert már elegem van a hazugságokból.
2012. márc. 5. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
56%
Természetesen a Jobbikra.
2012. márc. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
43%

""még rengeteg csatornát tudnék mondani,amit kapásból beszüntetnék."


Na, ez kérem a fasizmus..."


Ebben hol van fasizmus?

2012. márc. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
56%
Magyarokra, Jobbikra. Attól kérdezném aki azt mondta hogy a Jobbik túl radikális, szerinted manapság mi megy jól, amit nem kell átalakítani? Szerinted ez az ember sorsa? Házasság, hitelek, ház, autó, vallás, pénz? Ébredj fel barátom!
2012. márc. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
10%

"Ha most lenne szavazás, ti milyen pátra szavaznátok, és miért?"


Fidesz. És azért, mert az egyetlen kormányzóképes párt, ráadásul jobboldali (legalábbis nem bal).


19:04


"Ennyien írják a Jobbikot?"


Az előző választás előtt a GYK-n kb. 80% volt a jobbikosok aránya, a másik 20% főleg MSZP-s volt. Most is hasonló lehet a viszony a GYK és a valóság között :)))

2012. márc. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
42%

07:47


A Jobbik nem "túl radikális", hanem egyszerűen dilettáns.


Nem is az a Jobbik funkciója, hogy jelentős eredményeket érjen el. Arra való a Jobbik, hogy - mivel a szavazói nagy része korábban MSZP-s volt - a sírba vigyen 10-15% baloldali szavazatot, így az MSZP soha többé ne kerüljön kormányra.


Nem újdonság ez, Orbán már elmagyarázta a kötcsei beszédben a választás előtt.

2012. márc. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
18%

19:19


A "haladás" tipikus baloldali duma, ahogy a militáns vallásellenesség is. Mindig is baloldali voltál, ha jobboldalinak képzelted magad, az identitászavar volt.

2012. márc. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
47%

"Arra való a Jobbik, hogy - mivel a szavazói nagy része korábban MSZP-s volt "


Sok Jobbikos ismerősöm van, egyről se tudom hogy valaha is maszopos volt volna. Én személy szerint semmi se voltam korábban. A Jobbik megjelenésével kezdtem el figyelni a politikát.

Más Jobbikos ismerőseim vagy ugyancsak nem szavaztak, vagy MIÉPre szavaztak régen.

2012. márc. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
37%
Remélem, megkaptad a választ a kérdésedre.Számoltál?
2012. márc. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 yossarian44 ***** válasza:
65%

"Tévedsz barátom! Az emberek azért nézik a vv-t, mert az ultraliberális, magyargyűlölő, erkölcszüllesztő retek klub igényt csinált rá."


Ez nagyon nagy ostobaság. Olyan nincs, hogy igényt csinál rá, a felnőtt tévénéző nem gyerek, hogy ugyanaz az elv életbe lépjen, mint a kamaszkorban cigire rászokásnál.


A helyzet az, hogy az átlagmagyarnak ez a színvonal, akármit is hisztizik rajta a jobboldal, nem vagyunk ízlésben (sem) különbek a külföldinél. Senki nem kényszerít semminek a nézésére. Én már nem találtam nézhető műsort évek óta, ezért nem is nézek tévét. Pont.


Aki akarja, az nézze, egészségére.


Aki egy nézett TV csatornát akar bezárni, mert nem felel meg az ő elveinek, az bizony fasiszta, mert elő akarja írni a többi 10 millió embernek, hogy mit szeressen, és mit ne. De akár mondhatnám azt is, hogy bolsevik, azok is ugyanezt a tahóságot nyomatták.

2012. márc. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!