Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Azért ez a Jobbik nem túlzás...

Azért ez a Jobbik nem túlzás egy kicsit?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 17:21
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
55%
Csak mellékesen: melyik párt indította el a gyűlölködést, a höbrögést? A Fidesz! Ez után alakult a Jobbik! De itt is meg kell különböztetni az arcukat vállaló embereket és a csuklyás, sállal eltakart "embereket".
2009. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
64%

A kuruc.info stílusa valóban tartalmaz olyan elemeket,melyekkel nehéz egyetérteni,a tények,amiket közöl viszont megbízhatóak.Nem is egyszer fény derült már erre.


Ajánlom még a barikád.hu-t,a jobbik.hu-t,és a magyargarda.hu-t.


Ezt a rasszistázó dumát meg felejtsétek már el,mert kicsit unalmas...

2009. jún. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
62%
A Jobbik és a Magyar Gárda emberei pedig nyíltan vállalni szokták az arcukat,úgyhogy nem kellene butaságokat beszélni...
2009. jún. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
43%
Hol vállalják???? Mint írtam tisztelet a kivételnek! Oda megy arc nélkül vandálkodni? Idegen emberek kocsijában, tulajdonában kárt tesz? Ő a "faszagyerek"?!
2009. jún. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
80%

Miről beszélsz te?Az nem a Magyar Gárda és nem a Jobbik volt.Vagy tudod esetleg bizonyítani az ellenkezőjét?


Nem kellene egybemosni a dolgokat...


A Magyar Gárdára nem jellemző a csuklya,hanem valami egészen más:


[link]


[link]

2009. jún. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
75%
A gárdát tényleg nem kell összemosni a csuklyás vandálokkal.
2009. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
79%
Ki megy vandálkodni okostombáz? Nem tűnik fel hogy ötven darab részeg focihuligán meg egy pár elvakult símaszkos punk csinálja a balhét a tüntetéseken? Ami a Jobbikot illeti, szívből kívánom hogy hatalomra jussanak és teljesítsék a programjuk összes pontját! Annyira fasisztoid államot sosem fognak tudni létrehozni, mint amilyen felé halad az EU, Amerika és lassan az egész világ! (Hogy ezt megértsd, majd olvass egy kicsit!)
2009. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
79%
miért van az,hogy a randalírozó,csukjás,skinhead,hungarista,kopasz,feketeruhás,náci,csak jobbikos lehet?vegyétek már észre a média félrevezet!én is jobbikos vagyok és életemben nem ártottam senkinek!a kérdéshez meg annyit a jobbikot vádolják mindennel,de lehetőséget nem adtak eddig a médiaszereplésre! és ha már a sok támadás után betelik a pohár és megvédeni sem tudja magát mert nem kap szereplési lehetőséget akkor belefér az ilyen levél.
2009. jún. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
91%
Azért a cigányok viselkedése nem túlzás egy kicsit?
2009. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
46%

A magyar gárda tagjaiban tényleg sok a náci. Lánytestvérem tanítja pl. az egyiket angolra felsőképzésben. folyamatosan Hitler-nek ír leveleket angolul, nameg fel szokott járni Pestre tüntetésekre randalírozni, ütésekkel tér vissza a testén. Ez biztos forrás ! nem úgy mint a "zsindex", ha már megbeszéltük h arra nem hivatkozok. unalmas duma ? lehet .. de kár, h így van ...


a másik, h félvér barátnőm van (félig magyar, félig nigériai, de magyar anyanyelvű és Mo.-n született ergo magyar ), nem egyszer volt problémám nagy-magyarokkal. pl. kijelentették nekem, h meg akarják erőszakolni a szórakozóhelyiség Wc-jében miután elkísértem barátnőmet sörért, h ne fogdossák. Leültem velük dumálni, h ezt nem kéne .. addig erősködtek csak amíg be nem jelentettem nekik, h erdélyi vagyok (ez szokott működni), megenyhült a szívük és elkezdték szidni a zsidókat. aztán meg leköptek, de örülök, h ennyivel megúsztuk. igen .. és a 3 közül az egyik a magyar gárda tagja. ez is biztos forrás és nem a zsindexről van.


ehhez mit szóltok ? (amúgy meg jobboldali érzelmű vagyok, de szeretem a jó nőket és nem értem miért kell a magyarnak így viselkedni, teljesen kiábrándító ... )


(igen, egyet értek a fölöttem lévővel, a cigányok viselkedése is túlzó)

2009. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!