Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Értelmes magyarázat?

Értelmes magyarázat?

Figyelt kérdés

Fideszes támogatók,szimpatizáns hölgyek,urak. Mi vezérel(t) titeket arra,hogy fanatikus Fideszesek legyetek?

Megmagyarázná valaki,hogy a Fidesz mi jót tett a szegényekért,hajléktalanokért,éhezőkért,munkanélküliekért? A gazdagok zsebét tömi a Fidesz és nem törődik mással csak a saját hasznával! Amióta a Fidesz hatalmát gyakorolja azóta sokan lettek öngyilkosak az ellehetetlenített életük vagy a kilátástalanság miatt,de erről a Fidesz hallagat!


2012. ápr. 8. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, hisz a lakosság többsége szegény tehát önmaga és saját érdekei ellen szavazott.
2012. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindig is voltak öngyilkosok!

Ami pedig a szavazást illeti, szívesen elmondanám, ha tudnám, hogy tényleg érdekli önöket, elolvassák, nem csak provokációnak szánták.

(röviden annyit, hogy nem csalódtunk bennük!)

Akkor partnerek egy jó kis vitában?

2012. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szélcsend?

Nincs kedvetek, csak gyűlölködni?

2012. ápr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Értelmetlen kérdés.
2012. ápr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az üzenet küldője: Kosztum Kosztum

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 14:13

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Értelmes magyarázat?

"Értelmetlen kérdés."

Az üzenet szövege: Az az értelmetlen,hogy anyád a világra szart!



Hát, gratulálok, kedves Kosztum Kosztum...

2012. ápr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gratulálunk!
2012. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak annyi hogy nem lehet hitelből élni!Egyszer fizetni kell,most az van,vagy lenne ha nem bonyolódna.FIDESZ meg nem jótékonysági szolgálat,ha jól akarsz élni akkor azt munkával,tedd ne hitelekkel!
2012. ápr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mszp-ével is kiírod a kérdésedet? Mert szerintem egyik 19, a másik egy híján 20...
2012. ápr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fanatikus fideszes, még csak nem is rájuk szavaztam, a következő választásokon majd átgondolom, ha vesztésre állnak biztosan támogatom majd őket, ne rajtam múljon. Nem hiszem hogy lehet veled értelmesen kommunikálni, mert fröcsögsz, de azért adok egy magyarázatot.

Én nem aszerint választok, hogy ki mit tesz a "szegényekért,hajléktalanokért,éhezőkért,munkanélküliekért". Működő gazdaság kell, ahol az embereknek, az egyházaknak, az államnak van lehetősége gyámolítani az elesetteket. Hogy a baloldal azzal kampányol hogy majd megemeli a segélyeket, engem nem érdekel, nem vagyok baloldali.

Nem osztom gazdagokra és szegényekre a társadalmat, egyrészt nem lehet meghúzni a határt, másrészt ennél sokkal bonyolultabb, összetettebb egy társadalom. Gazdag aki 300 ezret keres? És ha 4 gyereket nevel emellett?

Ez az öngyilkos téma meg egy vicc ahogy bedobod, mindig is élen jártunk ebben (sajnos).

2012. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!