Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Akkor ki vezesse az országot,...

Akkor ki vezesse az országot, ha nem Orbán Viktor?

Figyelt kérdés

A jobbik annyira szélsőséges... 4évig csak a cigányokat lőnék halomra.. meg naponta összevesznének az EU-val, akiktől sok támogatást kapunk (ne hatapd meg a kezet, ami enni ad neked..), Gyurcsány egy szellemileg labilis hataloméhes ember, aki haudik össze-vissza. Az LMP 2éve nem csinál semmit a parlamentbe, ülnek, és elvannak, a vörösiszap tragédiánál se tettek semmit, a NAGY ZÖLD párt. mondjuk lemehettek volna az összes képviselő, és lapátolhattak volna vörösiszapot, nagy népszerűséget úgrottak volna. az MSZP, hát inkább ne, csak Őket ne..

SZóval Orbán és csapata a legjobb a bandából.

De előbb-utóbb jön egy új-fiatal-lelkes garnitúra. Kell jönni, a nagy számok törvénye szerint. Én arra fogok szavazni aki elsőnek kiáll, és elmondja, hogy:" Emberek, a gazdasági romlásból csak egy kiút van, ami fellendülést hoz majd. A nyugdíjrendszer meszünetetése... Sajnáljuk, de nem lehet annyi pénzből államadásságot törleszteni és országot építeni. És a demográfiai válás, csak rosszabb lesz. A fiatalokat rá kell venni, hogy ne dolgozzanak külföldön (orvosok, mérnökök..), sajnáljuk, de nincs nyugdij..." nálam ennél az ember neve alatt lesz az X.



2012. máj. 13. 12:02
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
82%

Dr Mogács Dániel :D


Ez hülyeség, hogy ne legyen nyugdíj, mert mit csinálsz annyi idős emberrel? Miből élnek meg? Most is láthatod, hogy az 50 év felettieket sehol sem akarják már foglalkoztatni, ha munkanélküliek lesznek, mert felvesznek fiatalabbat. Szóval, ha eléri valaki a nyugdíjkort, akkor lőjük agyon, esetleg hagyjuk éhen halni?

Az a baj, hogy ez az egész rendszer el van cseszve úgy ahogy van. A fiataloknak semmiféle támogatás nincs, főleg a pályakezdőknek, munkát meg nem adnak, mert nincs, a közmunkáért kapott 47 ezer az éhenhalásra sem elég, nem ám még félretegyen belőle az ember.

Az a baj, hogy minden pénzt a kisemberektől várnak különféle adók címén. Azt a pénzt amit te a kezedbe kapsz rengetegszer megadóztatják. Csak ülünk és várjuk a sültgalambot.


Én fiatal vagyok még, de hatalmasat csalódtam a politikában, nem hoz megoldást se bal, se jobb, az összes politikus csak a saját zsebére gondol, fogalmuk sincs, hogy az emberek többsége milyen színvonalon él.

Én inkább a kisebbségtől venném el a támogatást és ezeket a fuxos cigókat adóztatnám meg, de kegyetlenül, akik a maffiával foglalkoznak. Vagy akkor már segítsenek ők szegíny tezstvéreiken, ha nekik ilyen fontos a cigányság.

2012. máj. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
hát nekem már csak egy nagyszölőm él... 80éves. és a három gyermeke (két fia, egy lány) segít neki mindenben anyagilag. én meg pl megyek neki ablakot mosni... 7unokája van. van aki nem hajlandó hozzá menni segíteni. szóval: öregkorára miért nem a gyereke tarja el az ember???? nem ez elnne a normális??? a gimis diákokat is szülője tarja el. ez miért nem változhat később? miért mindenki az állam csecsén akar csüngeni??
2012. máj. 13. 12:17
 3/52 anonim ***** válasza:
76%

Na most az egyik:

A fiataloknak esze ágában nem lenne külföldön dolgozni ha itthon is kapnának munkát, illetve nem a tört részét keresnék a kinti fizetésnek.

Másik: természetesen nagyon szívesen eltartaná bárki a nagyszüleit, ha lenne miből, de pillanatnyilag a legtöbb családban anélkül is súlyos problémák vannak, hogy a nagyszülőkre is költenének. Arról nem is beszélve, hogy mi van azzal akinek nincs gyereke? Dögöljön éhen? Nem feltétlen azért nincs gyereke mert nem akart, lehetnek egészségügyi okai is!

2012. máj. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 Andizsuzsi ***** válasza:
70%

Szóval neked az a legnagyobb problémád, hogy a 80 éves nagyszülődnek ablakot kell mosnod? Szerinted az normális lenne, ha a középkorú dolgozó a gimis gyereke(i) mellett az öreg szüleit is el kellene tartsa? Miből?

Kifejtenéd, hogy mi a fene az a "demográfiai válás"?

2012. máj. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
68%

"A jobbik annyira szélsőséges... 4évig csak a cigányokat lőnék halomra.."


Nem tenné, mert nem tehetné. Az első ilyen megmozdulásra tele lenne az ország NATO békefenntartókkal.


"meg naponta összevesznének az EU-val"


Orbán is szélkakas módjára hol a keménytökűt játssza, hol egyezkedik. A forintárfolyam alakulásán szépen nyomon lehet követni. A nemzetközi megítélése mindenesetre határozottan negatív.


"Gyurcsány egy szellemileg labilis hataloméhes ember, aki haudik össze-vissza."


Mert Orbán aztán nem hatalommániás és az őszinteség lovasszobra.


"mondjuk lemehettek volna az összes képviselő, és lapátolhattak volna vörösiszapot, nagy népszerűséget úgrottak volna."


A gárda lement, mégsem lett népszerűbb...


"SZóval Orbán és csapata a legjobb a bandából."


Semmivel nem jobb, mint a többi. Viszont ő a legmegalománabb.


"De előbb-utóbb jön egy új-fiatal-lelkes garnitúra. Kell jönni, a nagy számok törvénye szerint."


Jött kettő is, mindkettőt lehordtad.


"Én arra fogok szavazni aki elsőnek kiáll, és elmondja, hogy:" Emberek, a gazdasági romlásból csak egy kiút van, ami fellendülést hoz majd. A nyugdíjrendszer meszünetetése..."


Rendben, mutass példát! Ha nyugdíjas leszel, ne vedd fel a nyugdíjadat és beszéld le a kedves szüleidet, nagyszüleidet is róla.


"Sajnáljuk, de nem lehet annyi pénzből államadásságot törleszteni és országot építeni."


Dehogynem. Még sok is. Egyszerűen a korrupció elviselhetetlen mértékű, amiben az Orbán banda is nagymester, ha nem a legnagyobb.


"A fiatalokat rá kell venni, hogy ne dolgozzanak külföldön (orvosok, mérnökök..), sajnáljuk, de nincs nyugdij..."


Mert a nyugdíj eltörlése aztán rohadtul meghozza a kedvet a maradásra.


"nálam ennél az ember neve alatt lesz az X"


Valószínűleg az egyetlen X.

2012. máj. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező, az MSZP-vel mi a bajod? A Gyurcsány miatt volt a párt mélyrepülése. Nem szereted a bal oldalt, rendben. De szerintem simán lehet alternatíva a Fidesz ellen. Inkább, mint a vérradikális Jobbik vagy a többi párt.
2012. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 CMD ***** válasza:
42%

Én.


"A fiatalokat rá kell venni, hogy ne dolgozzanak külföldön"


Figyelj, rengeteg fiatal, köztük én is úgy gondolkodom, hogy egyáltalán nem célom külföldön dolgozni, DE ha ott jobban jövök ki pénzügyileg, akkor bizony oda fogok menni. Aztán ha jön egy ajánlat Magyarországról, és jobb, mint ami az előző, akkor visszajövök. Ennyire egyszerű a történet. Bármennyire is kapálóznak ellene a hallgatói szerződéssel, a szabad munkaerő-áramlás ezzel jár. Nagy-nagyon kevés olyan ember van, aki szimplán Mo. utálása miatt megy külföldre. 95% azért, mert ott jobban meg tud élni.

2012. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
48%
Kövér László.
2012. máj. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
28%
Dopeman
2012. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
41%
STADLER
2012. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!