Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Akkor ki vezesse az országot,...

Akkor ki vezesse az országot, ha nem Orbán Viktor?

Figyelt kérdés

A jobbik annyira szélsőséges... 4évig csak a cigányokat lőnék halomra.. meg naponta összevesznének az EU-val, akiktől sok támogatást kapunk (ne hatapd meg a kezet, ami enni ad neked..), Gyurcsány egy szellemileg labilis hataloméhes ember, aki haudik össze-vissza. Az LMP 2éve nem csinál semmit a parlamentbe, ülnek, és elvannak, a vörösiszap tragédiánál se tettek semmit, a NAGY ZÖLD párt. mondjuk lemehettek volna az összes képviselő, és lapátolhattak volna vörösiszapot, nagy népszerűséget úgrottak volna. az MSZP, hát inkább ne, csak Őket ne..

SZóval Orbán és csapata a legjobb a bandából.

De előbb-utóbb jön egy új-fiatal-lelkes garnitúra. Kell jönni, a nagy számok törvénye szerint. Én arra fogok szavazni aki elsőnek kiáll, és elmondja, hogy:" Emberek, a gazdasági romlásból csak egy kiút van, ami fellendülést hoz majd. A nyugdíjrendszer meszünetetése... Sajnáljuk, de nem lehet annyi pénzből államadásságot törleszteni és országot építeni. És a demográfiai válás, csak rosszabb lesz. A fiatalokat rá kell venni, hogy ne dolgozzanak külföldön (orvosok, mérnökök..), sajnáljuk, de nincs nyugdij..." nálam ennél az ember neve alatt lesz az X.



2012. máj. 13. 12:02
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
51%
Tudod a nyugdÍj még vissza is kerül a gazdaságba, sőt manapság az öregek segÍtik a fiatalokat. A másik Orbán 2 évig csinálta a semmit. Az Eu-tól nem vett fel hitelt, de a piacról, ahol nagyobb kamattal kapta igen. Nem jöttek be a számÍtások, talán ha kiállna és azt mondaná, hogy el.utuk,változtatna, még lenne esélye.
2012. máj. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
nem feledem a válaszokat, csak most el kell utaznom győrbe. én meggyőzhető vagyok, nincsenek elvakult nézeteim. és sorry, néha van amit elgépelek, de igyekszem figyelni erre...
2012. máj. 13. 13:42
 13/52 anonim ***** válasza:
73%
Ez miért nem a humor kategóriában van ?
2012. máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
40%
Ez az, nincs semmi életképes alternatívája a Fidesznek. 2002-ben még hihettük, hogy van, de ez tévedés volt.
2012. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
46%
Ki vezesse?Egy becsületes önzetlen ember.Na ilyen jelenleg nincsen a parlamentben ezért kéne kiűzni őket a francba és keríteni normális embereket akik lelkiismeretesen vezetnék az országot!Csak ez nem ilyen egyszerű mert ugye érteni is kell a dologhoz
2012. máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell senkinek se vezetnie.
2012. máj. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem Dopeman. Ő legalább mindig épp azt mondja, amit épp belemond a mikrofonba.
2012. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
50%

"én meggyőzhető vagyok, nincsenek elvakult nézeteim." És akkor ez mi?


"A jobbik annyira szélsőséges... 4évig csak a cigányokat lőnék halomra."


"De előbb-utóbb jön egy új-fiatal-lelkes garnitúra. Kell jönni, a nagy számok törvénye szerint"


Jött a Jobbik és az LMP? Vagy ők nem fiatalok,nem új garnitúra?


"A nyugdíjrendszer meszünetetése." persze amiért az ember 40 évig dolgozik, biztos népszerű lenne ez a párt.


"Sajnáljuk, de nem lehet annyi pénzből államadásságot törleszteni és országot építeni." A Jobbik is ezt mondja.


"A fiatalokat rá kell venni, hogy ne dolgozzanak külföldön (orvosok, mérnökök.." A jobbik is ezt mondja.


"nálam ennél az ember neve alatt lesz az X." az ilyen jelölt még 300 kopogtató cédulát se tudna összegyűjteni, nem hogy felkerüljön a képviselő jelöltek közé.


Szerintem inkább nőj fel és messziről kerüld el a politikát és amíg ennyire értesz hozzá ne menj el szavazni se.

2012. máj. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:

Na, örülök a komolyabb válaszoknak. A többin jót nevettem. Ez mondtad volt a legjobb:" Szerintem inkább nőj fel és messziről kerüld el a politikát és amíg ennyire értesz hozzá ne menj el szavazni se."


Hazánkban 1956 óta kb 6 millió abortusz volt. Mi lenne akkor, ha megszületik az a 6 millió ember? És azok gyermekei? Akkor most nem lenne demográfiai válság (előbb elírtam...sorry) Tavaly kb 3 millió ember adózott országunkban, 1,5 millió van bejelentve minimálbérre és kb 2 millió fiatal van ( 0évestől az egyetem végéig), nos az erősebb szellemi képességű emberek kiszámolhatják, hogy akkor hány millió nyugdíjas van. Na??? még mindig kell a nyugdíjrendszer? O.V. elhatározta, hogy mindenáron elkezdi visszatörleszteni az államadósságot, hitel nélkül. EZ NAGYON HELYES. Ennek ára van... 1000 hely van, ahova lehetne tenni a nyugdíjasok pénzét. Az LMP és a Jobbik az új garnitúra? Nem egy jobbikos volt országgyűlési képviselő vert rendőrt 2006-ban? Ez nem új garnitúra... azoknak se lenne ott helyük, az Országházban. Szóval, le a nyugdíjrendszerre. ÉS innen csókoltatom azt műveletlent, aki ebből az egészből az esett le, hogy az a legnagyobb problémám, hogy a nagymamámhoz kell járnom ablakot mosni... hm, talán olvasd végig a mondatot még egyszer.

2012. máj. 13. 17:33
 20/52 A kérdező kommentje:
Nincsenek nagy vágyaim, csak valaki ész érvekkel, mondja el, hogy miért kell a nyugdíjrendszer... Az nem érv, hogy: csak, mert az jár (miért járna??). A nyugdíj nem kéne automatikusan járnia. Vagy legyen úgy, hogy ahány gyermeket felneveltél, iskoláztattál, segítettél a diplomához.... Kb most is ez van, csak boldog-boldogtalan követeli a nyugdíját... akkor is ha nem dolgozott 30évig.
2012. máj. 13. 17:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!