Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért utálják ennyien Bajnait?

Miért utálják ennyien Bajnait?

Figyelt kérdés

Számomra azért szimpatikus, mert végre egy politikus aki nem fröcsög, gyűlölködik és uszít, hanem valódi, gazdasági

szakértelmére alapozott érvei vannak. Amit pedig kritizál a jelenlegi kormányban, arra azonnal kínál egy ésszerű alternatívát is.


A válságkezelése is felelősségteljes volt, szerintem egy jó úton indította el az országot. Épp ezért nem értem, hogy miért szídják annyian.


És mielőtt valaki a libás üggyel jönne, a bíróság felmentette, tehát ÁRTATLAN:

[link]

[link]



2013. márc. 8. 02:41
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Ő volt Gyurcsány gazdasági minisztere! Nem elég. Az ő áldásos tevékenységét szopjuk jelenleg!"


Napra pontosan 11 hónapig volt gazdasági miniszter, 2009-ben ért véget. Nem mondod komolyan, hogy az utóbbi 3 év alatt emiatt szívunk? Szerintem ezt te sem gondoltad komolyan...

2013. márc. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!