Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Te is kaptál ilyet? 'Segítünk!...

Te is kaptál ilyet? 'Segítünk! Ne hagyja el gépjárművét! Ha elfogy az üzemanyaga, üljön át másik gépjárműbe! Belügyminisztérium"

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 16:51
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
70%
Én még most se kaptam. Ezért ugy döntöttem nem rájuk szavazok. Nem szavazok senkire mintha meghaltam volna. Irgum burgum!!!
2013. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
89%
sunyisanyi bácsi csak küldözgeti az smst, miközben a hóban rekedtekre a hadsereget uszítja tankokkal! ez inszinuáció!
2013. márc. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
35%
Hát igen ha olyan nézi a hiradást aki nem tud magyarul... nem értem amugy miért volt az elakadás 2 napig, odamegy a tank az elakadás helyére és tölt tűz tölt tűz tölt tűz és máris tiszta a terep.
2013. márc. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
69%

A mi családunk minden egyes felnőtt tagja kapott,nincs kocsink,és itthon voltunk,vagyunk.

Akinek volt lehetősége,SMS nélkül is átszállt másik kocsiba,mert feltételezem,hogy az ember van olyan ,,találékony" , akinek meg nem volt,az maradt a sajátjában sajnos.

Ilyen marhaságért pocsékolni már megint a közpénzt,hát megáll az ész!

2013. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
A Telenorosok nem kaptak sms-t mert a Telenor nem volt hajlandó ingyen sms-t küldeni még Pintér kérésére se.
2013. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
89%
De állitólag másik kettőnek aki hajlandó volt most fizetnie kell 2% adót a forgalom után.:)))
2013. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
89%

14-es igen ez igy baromság volt.

ha már irnak azt is meg kellett volna irni, hogy idönként ellenörizze nincs e körbetemetve a kocsi mert akkor megfullad.

Meg hogy ne akkor szálljon át a másik kocsiba amikor mindkettőből kifogyott a benzin hanem akko ramikor a sajátjában még van és amikor a másikból kifogy akkor mindenki száljon vissza a sajátjába, mert balf@szok vagyunk és nem tudunk segiteni.:))


http://www.youtube.com/watch?v=74QxXBADqE8

2013. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
100%

Először nem is esett le :)).


Én is akarok egy szebb és egy újabb autót, átülök, amint lehet.


Éljen a belügyminiszterünk (szanatóriumban)! :)

2013. márc. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim válasza:

Én is kaptam...

A Vodafone és a T-mobile ingyen kiküldték a hálózatukba levőknek. De ha te Pannon-os vagy vagy Telenor-os akkor nem kaptad meg, mivel nem küldték el ingyen. Az állam meg nem akar kifizetni x összeget holott azt másra is használhatja...

2013. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Érdekes, mégcsak nem is voltak konzekvensek, mert pl. régi 30-as számmal is vannak ismerősök akik kaptak és olyanok is, akik nem.

Hogy milyen logika szerint válogatott a program, vagy símán véletlenserűen lottózott - nagy passz. Értelme szerintem semmi az egésznek, max. pár csókos keresett egy kis pénzt vele. Azért bennem felmerül, hogy mit tettek volna ezek a vad...k a 70-es évek 3..4 méteres hóbuckáival és fagyos teleivel? Itt az alföldön most pl. átlag 10-centis hó esett. Inkább az okozta a gondot erre-arra, hogy a szél összefújta kupacokká a havat. Ugyebár évtizedek óta leszoktak a hócsapdák téli telepítésétől, ami ilyen kis havaknál meggátolná a buckaképződést az utakon, miközben a szántóföldeken megtartaná és raktározná az értékes csapadékot, vagy a fagytól védő hótakarót...

Egyszer majd kifogunk véletlenül egy valóban kemény telet és majdcsak beáll az idi..a média a normál vágányba. Egy kis vacak utótél csak, komoly fagyok és zimák nélküli évszak végén és mekkora feneket kerítenek az egésznek, illetve milyen istentelen bénázás megy ha leesik pár pihe hószem, vagy feltánmad egy kis szél - tényleg szégyen... Annak idején villanyász tanulóként telente mindennapos dolog volt, hogy kikapott a szél itt-ott oszlopokat a szántóföldeken. Nem cikkeztek, magyarázkodtak azok semmit! Mentünk, csináltuk éjjel-nappal és 24 órán belül helyreállítottunk mindent. Ha kellett, jött a honvédség, jött a polgárvédelem (ez a katasztrofális katasztrófavédelem szerencsére nem volt...)

Most meg... Eh, mindegy...

2013. márc. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!