Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Te is kaptál ilyet? 'Segítünk!...

Te is kaptál ilyet? 'Segítünk! Ne hagyja el gépjárművét! Ha elfogy az üzemanyaga, üljön át másik gépjárműbe! Belügyminisztérium"

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 16:51
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim válasza:
100%

Kaptam én is a rejtvényből. Olyasmi fog legközelebb jönni, hogyaszongya: "Ha esik az eső fiam, állj be az eresz alá!"

...és be fognak állni, mer ezek olyanok.

2013. márc. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem korrekt volt. Sok autót amit otthagytak, bunkó parasztok feltörtek és kifosztottak. Viszont még később került volna kiküldésre, ha szűrni kellett volna az alapján, hogy melyik készülék melyik bázisállomásra csatlakozik. Ráadásul még egy-egy lokális helyen is volt olyan rész ahol nem volt probléma és rövid távolságon belül meg egy hóbucka elzárta teljesen az utat.


Kritikusok mindig lesznek ezt el kell fogadni és olyan emberek is, akiknek semmi nem tetszik.

2013. márc. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim válasza:
Én is kaptam. És felháborítónak tartom, hogy sms-eket küldözgettetni volt idejük, de a helyszínre kiérni nem. Pedig a szóvivőjük szerint: "már úton vannak" - de kérdem én: melyiken??? Több ismerősünk azt mondta, hogy tűzoltók voltak kint (tűzoltó ruhában - onnan ismerték meg őket)ők segítettek, de katasztrófások (ilyen feliratú ruhában) nem. Kérdem én mi lett volna, ha pl. 2 m-es hó esik (és nem a szél fújja össze a 10 cm-es havat)? Akkor tényleg "katasztrófa helyzet" lett volna. Akkor mit csináltak volna az illetékesek, ha 10 cm-es hóval sem tudtak megbirkózni??? (Igaz, hogy a szél akár 3 m-es kupacokra is összefújta, de az viszont nem terített be több km2-t. A barátnőmék Veszprém megyében laknak, mutatott képeket: az ő házukat 2 m magasan betemette a hó és az utat is a házuk előtt, de a szomszédjuk házánál és az előttük lévő útszakaszon meg egy szem hó sem volt. Gondolom az autópályákon, utakon sem volt mindenhol 3 m-es hótorlasz...) Egyébként azt is hallottam, hogy valami nagykutyának kivágták az út melletti korlátot, őt kimentették, az utána lévő kocsiban meg ott ült egy nő a kisgyerekével... Őket gondolom nem túlzottan hatotta meg az sms, amikor látták ezt az "igazságtalanságot". Ja és osztrákok jöttek hómarókkal és pár óra alatt megtakarították a határ közeli utakat, ők is azt nyilatkozták, hogy nagy fejetlenség volt a magyar oldalon. Onnan hol voltak a katasztrófások? (mivel állítólag úton voltak) Miért nem értek oda és kezdték meg a mentést, a hóeltakarítást? Elég ciki, hogy a szomszéd országoktól kell még a hókotrókat is kölcsönkérni.
2013. márc. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim válasza:

1 este alatt össze omlott fél Magyarország.

Lássuk be,nem vagyunk felkészülve az ilyes fajta "természeti katasztrófákra". De arra van idejük,hogy egymás szapulják,hogy rohadna le az összes kommunista korszakból visszamaradt fax Orsós Vendellel ;tőrzsgyökeres cigány,meg a jobbikkal,meg az összes szarral.

2013. márc. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:

Nem, pedig milyen jó lett volna - seftelhettem volna valamelyik mit sem sejtő sofőrrel, hogy az én melegitésemre szánt benzint inkább adja ide- pont jó lett volna a Hondámba. Mármint a kerti kisgépbe...

Még ilyen remek tanácsokat! Azt miért nem mondták pl., hogy "ügyeljen arra, hogy megfelelő időközönként vegyen levegőt"?

2013. márc. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
És még valami: ha nem hagyom el a gépjárművemet, hogy a rák hajába üljek át egy másikba? Kössem a hátamra és vigyem magammal??
2013. márc. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 Bajer ***** válasza:
Nem kaptam, pedig Vodafone-os vagyok, de nem is baj mert otthon voltam, a közlekedést pedig megtiltották a járásomban. Nem is járt 6 órán keresztül semmilyen jármű a környéken.
2013. márc. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:

"És felháborítónak tartom, hogy sms-eket küldözgettetni volt idejük, de a helyszínre kiérni nem."


Te nagyon hülye, nem ő küldte az sms-t hanem a szolgáltató központilag.


Mellesleg pár órája Kanadában a hirtelen jött havazás miatt több baleset is történt, többek közt közel 100 autó ütközött össze az autópályán. Pedig ott érdekes módon gyakrabban esik sok hó, ami március 15-én történt arra szerintem senki nem számított, csak az esély volt meg rá. Vagy a kanadai balesetről is OV és PS. valamint a felkészületlen katasztrófavédelem tehet?


[link]

2013. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:

"...ha nem hagyom el a gépjárművemet, hogy a rák hajába üljek át egy másikba?"


Logikailag nyilvánvalóan VAGY kapcsolat van közötte nem pedig ÉS kapcsolat.

2013. márc. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim válasza:

Hajléktalanoknak küldve:(ez csak poén!)

Segítünk! Ha nincs mit ennie, vegyen a pénzén ételt! Ha nincs rávaló, akkor így járt!

2013. márc. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!