Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Valóban kormányváltó hangulat...

Valóban kormányváltó hangulat van az országban?

Figyelt kérdés

A Medián legújabb felmérése szerint a megkérdezettek 56%-a kormányváltást szeretne 2014-ben.Én ezt túlzásnak érzem,környezetemben baráti körömben egyáltalán nem ezt tapasztalom,én inkább biztos Fidesz győzelemre tippelnék.

Ti hogyan vélekedtek erről?


2013. jún. 6. 15:53
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Rendszerváltás óta ez így megy.

Mert előtte nem merték.Akkor is szidták,csak ügye titokban mert rendszer ellenes és vitték a sittre!De én nem érzek rendszer váltási kedvet.

2013. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
10. Igen ez így volt,csak azért írtam hogy a rendszerváltástól,mert előtte nem voltak szabad választások.
2013. jún. 6. 16:20
 13/33 anonim válasza:
Azért van ez, hogy 4 éveig csak szídjuk a megválasztott kormányt, mert a rendszerváltás óta csak azt lehet tapasztalni, hogy lopnak, és saját meg rokonok-pajtások zsebeit tömik meg a kormányzás adta lehetőségeik által. Hazudnak (bevallva vagy nem, tökmindegy), ellehetetlenítik a munkavállalást, megnehezítik a családalapítást (bár az ellenkezőjét szereti minden kormány reklámozni, csak valahogy nem jön be), növelik a valós és mély szegénységben élők számát és a nagyon gadagokét is (saját körükből). És ez a jelenlegi, ellenzéki nélküli kormány esetében a legdurvább eddig. Aki ezt nem látja, simán vak.
2013. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
11!Ez valójában a kapitalizmus csődje,hiszen a magyar társadalom nagyon kiábrándult a rendszerváltás utáni korszakból.Igen igazad van,hogy 90 után gyorsan megindult a magyar társadalom kettészakadása,és egyre több a reménytelenül szegény ember,igazából ezen egyik kormány se tudott érzékelhetően változtatni.Nem lehet,hogy nem a kormányok a bűnösök hanem maga a rendszer rossz?
2013. jún. 6. 16:25
 15/33 A kérdező kommentje:
Ja bocsi a 13-asnak ment.
2013. jún. 6. 16:26
 16/33 anonim ***** válasza:
16:06-nak van igaza, kormányelzavarós hangulat van inkább. A kérdezővel is egyetértek, nemigen van alternatíva.
2013. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
13-as vagyok. Az a baj, hogy a rendszerváltás után hirtelen ránk szabadult piacgazdaság megadta a gyors meggazdagodás lehetőségét. Ki vállalkozó lett, ki politikus... Utóbbiaknak ugyanúgy a pénz a fontos, mert lehet azt elérni, amit előtte nem lehetett! Saját maguk teszik a pénz a saját zsebükbe, mert megtehetik! Ez egy zárt kör, és senki ne gondolja, hogy egyik polikus jobb a másiknál. Ha nem megy bele valaki a mutyizásba, ellehetetlenítik, és elsősorban anyagi és üzleti értelemben. Nem lesz sokkal jobb, ha más lesz kormányon, de legalább nem fogja csípni a szememet, hogy ilyen nyilvánvalóan és kendőzetlenül csinálnak egypártrendszert az országban, kvázi puha diktatúrát. Nincs olyan meghatározó, üzleti-versenyszférát érintő pozicíó, ami ne lenne a Fidesz kezében, mert nincs ellene tegyen.
2013. jún. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Nem csodálkozok a kormányváltó hangulaton. A legtöbb embernek tele van a töke azzal, hogy tök mind1 kire szavaznak az úgy is átb@ssza őket.


"de legalább remélem, hogy koalícióra kényszerülnek a demokratákkal"


Hol vannak, kik azok?

2013. jún. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Váltani mindig valamire lehet. És nincs senki. Úgyhogy a Fidesznek elég karba tennie a kezét, és megnyerte a köv választást. Egy éve még 50%-ot adtam nekik, ma 100-at adok, és a 2/3-ad-ra adok 50%-ot. Nála már két adu is van, (a külföldi leveles szavazatok, és a töredékszavazatok nullázása), amíg még ellenfele sincs.
2013. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
szerintem nincs..maszop alatt nagyobb volt... én budapesten élek, itt nem annyira szembetűnő a vidéki helyzet (inkább az a feltűnő, hogy egy ciklus alatt annyi mindent fejlesztettek a belvárosban, mint ezelőtt senki sem) és ezért itt szinte mindenki (elég kevés embert ismerek, aki nem), de a fideszre fog szavazni. elég durva ezt leírni: tökmindegy kit akar a vidék, ha egy budapesti kerületben kb. annyian élnek, mint... szerintem nem kell ezt a mondatot befejeznem.
2013. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!