Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Valóban kormányváltó hangulat...

Valóban kormányváltó hangulat van az országban?

Figyelt kérdés

A Medián legújabb felmérése szerint a megkérdezettek 56%-a kormányváltást szeretne 2014-ben.Én ezt túlzásnak érzem,környezetemben baráti körömben egyáltalán nem ezt tapasztalom,én inkább biztos Fidesz győzelemre tippelnék.

Ti hogyan vélekedtek erről?


2013. jún. 6. 15:53
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

"Gondolkodj. 56% váltaná le a Fideszt. 44% nem váltaná le a Fideszt. Mit is kell még a Fideszen kívül összefogni? Azt már megtette Viktor."


Jaj de egyszerű vagy. Ez a 44% szélsőjobb, baloldal, liberálisok vagy az életben nem szavazók. Mivel fogod őket össze? Ebből a 44-ből max 10-et tud a Vona/Mesterházy összefogni. Az meg lepkefing.

2013. jún. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy az 56% aki leváltaná a fideszt, hajlandó-e a baloldalra szavazni. Én is leváltanám a fideszt, de törjön ki a ceruzám hegye ha a Mesterházira vagy a Bajnaira tenném az X-et. Inkább nem megyek el szavazni vagy a jobbikra szavazok, de csak azért hogy az uraknak ne legyen túl nyugalmas a következő szezon.
2013. jún. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 sni ***** válasza:
megkérdezek 100 embert, abból 56 váltana! Lehet, hogy a következő 100-nak jó ami most van! Akkor az én első felmérésem reprezentatív lesz, és azt jelenti, hogy 10M magyar 56%-a váltást akar? Mert akkor elég csak nekik szavazni! Amúgy tökmindegy, ebben az országban soha nem lesz senki jó, ez már hungarikum!
2013. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!