Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hihetetlen ami ezen az oldalon...

Hihetetlen ami ezen az oldalon megy nem?

Figyelt kérdés
Az Mszp az Szdsz el karöltve kormányzott 8 évig. Ezalatt megfúrták Meggyesit , utána mikor csőd közelbe került az ország Gyurcsány lemondott mert halvány lila gőze nem volt arról mi az istent kellene csinálnia miniszterelnökként. Majd jött Bajnai mint megmentő elvette a 13. havi nyugdíjat 13. havi bért azoktól akinek járt felszámolta a gázártámogatást. Teljes csőd amit csináltak és most az itt írogató baloldaliak azzal próbálnak győzködni hogy általuk jön el a kánaán, hát röhögőgörcsöt ne kapjak mindjárt. Ugye ezt ti se gondoljátok komolyan? Hát még a Kétfarkú kutya párt programja is hitelesebb.
2014. jan. 3. 19:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
Így van.
2014. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, folytatom a mondókádat:


Aztán jött ez a fidesz nevezetű korrupt banda, hogy majd ők megmutatják hogyan kell ezt csinálni, mindenre adók raktad, még az adóra is, korrupció elfogadott lett állami szinten NYILVÁNOSAN is, és oda jutottunk, hogy még nagyobb slamasztikában van az ország mint volt anno.


Egyik jobb mint a másik, úgyhogy leülhetsz, egyes.

2014. jan. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, te aztán tényleg olyan vagy, mint akit egy pár virsliért meg egy korsó sörér megvettek és most propagandával kell fizetned érte. Ezt mennyire vegyük komolyan? Te boldogan élsz? Minden nap a Fidesz székház felé fordulsz él halleluja? Vagy Orbános bögréid, meg trikóid is vannak? Jó, nem kell válaszolni... de hogy valaki csak ennyit lásson az egészből.
2014. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést nem én tettem fel amit belinkeltél. És tegyük fel hogy igazatok van és a Fidesz is többet árt mint használ. Akkor se válaszolt senki a feltett kérdésemre. Csak annyit hogy de a Fidesz is...
2014. jan. 3. 19:33
 5/20 A kérdező kommentje:
Kérném próbáljunk a kérdésre válaszolni.
2014. jan. 3. 19:34
 6/20 anonim ***** válasza:
10%
Hihetetlen, igen.
2014. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
9%
Ja a fidesz meg torgyan jo zsef hol van?
2014. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
3-As lehurrogni meg kigúnyolni könnyű engem de érdekes módon a kérdésre nem tudsz válaszolni.
2014. jan. 3. 19:57
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Én vagyok a hármas, kedves kérdező. Nekem már megválaszoltak, amikor ideírok, valaki jön és lepontoz. Ez volna a párbeszéd, amit itt folytatunk. Ha nem tetszik a szöveg, akkor püff... Hát ennyi esze is van a pontozónak. Megpróbálok a kérdésre pontosabban válaszolni. Miért hihetetlen ami itt megy? Az a hihetetlen, hogy nem lehet beszélgetni. Én megértem azokat, akiknek az MSZP-ből elegük volt, de azokat is nagyon, akiknek a Fideszből. Én nem sírom vissza az MSZP-t, de nem tapsikolok idvezült ábrázattal a Fidesznek sem. Ez az irányvonal sem tetszik. Utálom, hogy ezentúl minden támogatást az egyházak kapnak, ők fognak tanítani, gyógyítani, stb. mindegy, hogy értenek hozzá vagy sem. Utálom, hogy ilyen kétszínű, álszent az ország, hogy Európai pénzek hegyeit, milliárdjait használjuk fel, a kormány meg úgy tünteti fel a sikerpropagandában, hogy az ország jobban teljesít, ezért aztán telik is rá, csuhajj... közben a másik szájával meg fikázza a multikat, bankokat, Európát, mindenkit. Utálom, hogy úgy viselkedünk, mint egy hitvány koldus, aki jön, kunyerál, aztán ha kap a markába, akkor meg szembeköp. És még sok-sok dolog van, amit utálok, de a legjobban azt, hogy egy életet vettek el tőlem, egy élet munkáját semmisítették meg, einstandolták röhögve és nem kért ezért elnézést tőlem senki. Mit mondjak még?
2014. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ebben amit írsz sok igazság van én ezt is értem .De e hosszas írásodban ismét csak a kormányt szittad és nem válaszoltál arra amit kérdeztem . Ha most miden rossz akkor szavazzunk azokra kiknél ugyan ilyen rossz volt? Ez a válasz rá? Tényleg érdekelne ha válaszolnál a kérdésemre . Hogy már egy bukott társaságban hogy lehet messiást látni?
2014. jan. 3. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!