Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha a jobbikra szavazok, akkor...

Ha a jobbikra szavazok, akkor egyből egy fasiszta náci vagyok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 12:21
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
55%
Nagy valószínűséggel nem vagy az. A Jobbik szavazóinak csak kisebbik, elenyésző része náci szellemű. A többi inkább jó szándékú ostoba, aki képtelen a tagadás és populizmus jelszavai mögé látni és sosem teszi fel magában a kérdést, hogy szép-szép, de miből...?
2014. febr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező! a #9 válaszoló valóban ettől még nem az, ahogy írod. De nem azért, amire gondolsz.

Nem, nem attól leszel náci, hogy a Jobbikra szavazol. Ez esetben csak tudatlan vagy. Vélelmezem, hogy azért szavaznál valamelyik pártra, hogy jobbá tegye az életedet (és persze másokét is). Nos ez esetben a reményeid nem fognak valóra válni. Nem azért, mert a Jobbik náci párt (bár sok ilyen érzelmű található ott, és ez sem véletlen). Hanem azért, mert egyfelől a Jobbik céljai nem fognak javulást eredményezni, másfelől a céljai némelyikének az általuk elképzelt kivitelezése lehetetlen. Egyik rész azért, mert meg fogják akadályozni, másik része meg azért, mert nincs és nem is lesz rá eszközük, a harmadik része meg azért, mert rossz az elképzelésük, nem fogják elérni a kívánt eredményt.

2014. febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
33%
12es: azért nem semmi, hogy leostobázod a Jobbikra szavazókat. Azért nem lehet az sem véletlen, hogy a rendőrség egyik legnagyobb alakja, Volner János Jobbikos. Ezek szerint őt is ostobának tartod. Az meg már mellékes is, hogy az összes magyar politikus között ő tud egyedül érdemben normálisan és érthetően beszélni...
2014. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
42%
Nem szeretem a cigányokat és a zsidókat se és a jobbikra szavazok. Fasisztának tartom magam? Nem. Bármilyen más néphez, rasszhoz akármihez tartozhatnának ha ugyanezt megcsinálnák ugyanúgy nem szeretném őket.
2014. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
16%
Én is rasszista vagyok, de nem szavaznék a Jobbikra.
2014. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
68%
Amikor már a magyarok lesznek a kisebbség a saját hazájukban, akkor már késő lesz sírni :)
2014. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
60%
17esnél a pont. Rasszista megnyilvánulás, de 100%-ig igaz. Lehet sőt biztos, hogy mi nem fogjuk azt megtudni, de nem szívesen lennék az unokáim, ükunokáim helyében...
2014. febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
29%
akkor inkább ne menj szavazni :)
2014. febr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
De megyek.
2014. febr. 28. 19:39
 20/36 anonim ***** válasza:
77%

Elöljáróban annyit, hogy mindenkinek a legbensőbb magánügye, hogy kire, milyen pártra szavaz, így Önnek is. De mivel Ön nyilvánosság előtt tette fel kérdését, megkísérelek Önnek a lehető legtárgyilagosabban válaszolni:

1. Aki a jobbikra szavaz, az önmagában még nem jelenti azt, hogy maga a szavazó is fasiszta; az is lehetséges, hogy csak egy demagóg dumával megtévesztett-félrevezetett személy.

2. Nagyon kérem, ne sértődjön meg ezen, távol álljon tőlem, hogy Önt megsértsem, (hiszen Ön tette fel a kérdést, én csak felelk rá) de amennyiben Ön szimpatizál az ideológiájukkal, és kimondottan EZÉRT szavaz rájuk, akkor - szerintem - sajnos tényleg az, amire kérdése vonatkozik. És ez bizony nagy baj.

3. De ha Ön ALAPBÓL nem ért egyet a kirekesztéssel, a gyűlölködéssel, a rasszizmussal, és ezeket a lelke mélylén Ön a legmesszebbmenőkig visszautasítja, de az általuk kimondott féligazságok mögött nem veszi észre a gonosz szándékot, akkor Ön nem az, amire kérdését feltette. Ez esetben inkább megtévesztett, becsapott ember.

4. Végül, de nem utolsó sorban: ha hisz nekik, akkor csak egész nyugodtan szavazzon rájuk, pusztán ezért senki nem fogja Önt megszólni-elítélni.

2014. márc. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!