Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha a jobbikra szavazok, akkor...

Ha a jobbikra szavazok, akkor egyből egy fasiszta náci vagyok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 12:21
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
50%
Csak megjegyezném, hogy a fasiszta és a náci közel sem ugyan az. Összemossák a kettőt de igen csak különbözik a két eszme. Egyébként szerintem ma Magyarországon nincs olyan párt akire szavazni lehetne, mert mindegyik csak a "húsosfazék" közelében akar lenni. És a konkrét válasz a kérdésre: Nem leszel egy szavazattól sem fasiszta, sem náci, csak egy reménykedő magyar aki már nem igazán tudja eldönteni, hogy kiben bízhat.
2014. márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
41%

A fasiszta meg a náci valóban nem ugyanaz, de az internetwarrior fotelmegmondóember vérpistikéknek nem ez számít; nekik a lételemük az online beszólogatás közösségi oldalakon, végigvitték a Wolfenstein 3D-t örökélettel, és már nagyon jól tudják, mi az a náci, úgyhogy egész bátran jöhetnek ide mantrázni a baromságaikat.

Az ilyeneket vissza kéne bökni 1939-ben,csak hogy legyen valami fogalmuk arról, mi az a náci...

2014. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
33%
Azt nem tudjuk milyen, de azt se hogy milyenek lennének, lesznek. De azt tudjuk hogy az eddigiek milyenek, illetve milyenek voltak. Az eddig kormányon levőkre nem sok jót lehet el mondani. Szinte semmit. Ezért bárki jöhet csak azok ne akik eddig voltak.
2014. márc. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
68%

"Azt nem tudjuk milyen, de azt se hogy milyenek lennének, lesznek."


Ezért kellett volna figyelni történelemórán. Vagy még nem tartotok a 20. századnál...?

2014. márc. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Na, csak megjöttek az internetwarriorok, indul a lepontozókommandó :D

Milyen kár, hogy azt én is tudok, nemigaz? Na lássuk azokat a piros kezeket...

2014. márc. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
51%
Jól veszem észre, hogy a jobbiknak van egy csomó bérlepontozója?
2014. márc. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
30%

Egyértelműen!

Amennyiben

a. - nem vagy körülmetélve,

b. - nem vagy homokos,

c. - nem az összeborulásra szavazol,

d. - irgalom anyja, ne hagyj el!) - netán még magyarnak is tartod magad Magyarországon...

... nos, akkor jó eséllyel kockáztatod azt, hogy lenácizzanak (különösen, ha a fenti cselekményeket halmazatilag követed el)

2014. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
78%

Avetino:


Magyar vagyok, nem vagyok körülmetélve, nem vagyok meleg, és nem nácizok le senkit, aki nem az Összefogásra szavaz, mert ettől még senki nem lesz az. Aki viszont napjában ötvenszer zsidózik, cigányozik, komcsizik, melegezik stb, a nyilasokat élteti és úgy gondolja, hogy egy párthadsereg feladata az országban rohangálva származás alapján elverni az ilyen egyéneket, az ne lepődjön meg, ha lenácizzák.

2014. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
30%
17:59, komcsizni pont hogy az imádott Fideszetek szokott napi rendszerességgel. Ez kicsit nem...öngól?
2014. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

"komcsizni pont hogy az imádott Fideszetek szokott napi rendszerességgel. Ez kicsit nem...öngól?"


Kicsit sem. Baloldali vagyok ;)

2014. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!