Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik szélsőségesebb? Magyar...

Melyik szélsőségesebb? Magyar Hajnal, vagy a Jobbik?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és elkezdett érdekelni ez a téma, de még nagyon kezdő vagyok. Sokak szerint jót tenne az országnak, ha a Jobbik hatalomra kerül. Miért? Én az elfogadás híve vagyok, abszolút nem származásból ítélek. Rosszul vagyok a rasszizmustól, és az általánosítástól. Nem gondolnám, hogy egy náci párt jót tenne az országnak. És a Magyar Hajnallal mi van? Az még durvább?
2014. márc. 12. 17:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Az MH durvább, mint a Jobbik.


"Én az elfogadás híve vagyok, abszolút nem származásból ítélek"

Majd fogsz, idővel.


14 évesen általában mindenki ilyen.

2014. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Nem! Biztosan nem leszek soha előítéletes. Direkt nagyon figyelek erre. És szerencsémre olyan neveltetésben részesültem, hogy nyitottság legyen az első.

Miért tenne jót az országnak a Jobbik?

2014. márc. 12. 17:53
 3/28 anonim ***** válasza:
15%
Hát én úgy gondolom pont h a 14 évesek szoktak nácisosdit játszani és majd utána vagy ki nőnek belőle vagy nem. Egyébként jól teszed h az elfogadás híve vagy, nem is szabad kirekesztőnek lenni és vállad ezt a nézeted akkor is ha körülötted senki se. A liberalizmus az egyetlen ideológia amit élet képes, csak sajnos még Magyarországra ez nem ért el igazán. Remélem megélem mikor egy szabad elvű, nem kirekesztő, barátságos, fejlett gondolkodású magyarok között élhetek itt Magyarországon.
2014. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

A harmadik válaszolóval teljesen egyet értek. :)

Nem olyan elfogadóak ám a 14 évesek. Biztosan van köztük ilyen is, olyan is. De az biztos, hogy nem mind befogadó. Olyan butaságok ömlenek ki az osztálytársaim száján, hogy megszólalni nem bírok.

2014. márc. 12. 17:59
 5/28 anonim ***** válasza:
96%

Az előítélet mentes élet igen nagy luxus, amit manapság nem engedhetnek meg maguknak sokan.


Egyébként a jobbik nem rasszista és nem is általánosít és főleg nem náci. Olvass utána a dolgoknak, mielőtt ilyeneket állítasz, mert ez például előítéletesség, szóval már most belebuktál az előítéletmentességedbe, de szerencsére nem lesz belőle bajod, csak maximum megtanulod, hogy csak annak higgy, amit te magad olvastál, láttál, hallottál és nem csak egy forrásból.

2014. márc. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Igen, igaz. Akkor elnézést kérek!

Direkt írtam oda, hogy nem tudok sok mindent erről. Negyedik válaszoló, akkor felvilágosítanál egyszerűen és tömören? Mert én eddig úgy tudtam, hogy a Jobbik ilyesfajta párt.

2014. márc. 12. 18:06
 7/28 anonim ***** válasza:

"Hát én úgy gondolom pont h a 14 évesek szoktak nácisosdit játszani és majd utána vagy ki nőnek belőle vagy nem. Egyébként jól teszed h az elfogadás híve vagy, nem is szabad kirekesztőnek lenni és vállad ezt a nézeted akkor is ha körülötted senki se. A liberalizmus az egyetlen ideológia amit élet képes, csak sajnos még Magyarországra ez nem ért el igazán. Remélem megélem mikor egy szabad elvű, nem kirekesztő, barátságos, fejlett gondolkodású magyarok között élhetek itt Magyarországon."


A 4. vagyok, hát köszönöm én megtapasztaltam a kis ideológiád következményeit, eredményeit, aznap este, hogy mennyire is "élhető". De, szerintem páran sokkal rosszabb tapasztalatokat szereztek, én szerencsésnek mondhatom magam.

2014. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Félre írtam. Hatodik válaszolónak szántam az előző válaszomat.
2014. márc. 12. 18:07
 9/28 anonim ***** válasza:
7%

8-as attól h megakartad téged dugni miért a liberalizmus a hiba? Azért ez egy kicsit durva összefüggés mert én úgy tudom a liberalizmus nem támogatja a nemi erőszakot.


A jobbik semmikép se Náci párt, hanem egy nemzeti radikalizmusba bújtatott rasszista, soviniszta párt. Vona Gabi most próbálja lemosni ezt a pártról és tegyük fel h tényleg nem vall ilyeneket, de azt akkor se tudják lemosni h a párt tagok között is rengeteg meg a támogatók között is rengeteg rasszista ember van. Így az én szemembe a párt továbbra is az marad. Pluszba még hozzá tenném Vona múltja is arról árulkodik h gyűlölt ő mindenkit aki nem jobbikos.

2014. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

10.


Az egyenlő (extra többlet) jogok miatt, a liberalizmus a felelős.


Az egyikbe rendesen belerúgtam és megsérült, vérzett.Na, ha szóltam volna a rendőrségnek, akkor én jártam volna pórul.

Miért?Mert ketten voltak és azt hazudták volna, hogy én támadtam rájuk.


Az ő szavuk ütötte volna az enyémet.

Ezért viszont a liberalizmus a felelős.


Sokkal nyugodtabb lennék,nagyobb biztonságban érezném magam ha más jogok vonatkoznának rájuk, tehát nem lenne ez a hülye egyenlőség és egy magyar szava mindig ütné az ő szavukat, még ha 10-en vannak akkor is.

2014. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!