Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Valaki leírja nekem aki a...

Valaki leírja nekem aki a Jobbik ellen van, hogy miért teszi?

Figyelt kérdés
Teljesen össze vagyok zavarodva, mert azt állítják páran, hogy nem antiszemita, gyűlölködő...stb. Most hogy is van ez?
2014. márc. 13. 08:10
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"Mert állandóan zsidózik, cigányozik és a programja tetszetős, de semmit nem tudna megvalósítani belőle. Sem fedezet nincs rá, sem nyersanyagunk stb.

De ha vissza nézed a kérdéseket, sokan már részletesen leírták a véleményüket."



Sem fedezet, sem nyersanyag? Abból a rengeteg adóból hogy a fenébe ne lenne rá fedezet? Két ekkora országot fel lehetne belőle virágoztatni, de helyette mire költi a mostani kormány? Stadionra, segélyekre, elsikkassza, értelmetlen programokra. MSZP, FIdesz? Csak a multikban látják a jövőt.


Nyersanyag, lenne az is, ha a területeinket nem adták volna el. Régen volt ipar, magyar gyárak, most meg helyette mi van? Tesco, Auchan, Győzike, Lakatos Márk.

2014. ápr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
pont ezért fogok a jobbikra szavazni!
2014. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Azért van sok igen könnyen manipulálható és megvezethető egyén a Jobbik ellen, mert - ezen gyenge személyiségükből eredően - sikerült jól átmosni az agyukat:



http://www.youtube.com/watch?v=jXtP1excphs

2014. máj. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Amúgy valamennyire én is kritikus vagyok a Jobbikkal szemben, vannak hibái, hülyeségei, vannak primitív egyének a követői között stb. De ellene egyáltalán nem vagyok, sőt.. :) Csak azt mondom, hogy még ráférne a pártra egy kis konszolidálódás.

Az előző kommentem és a videó csak azokra vonatkozik, akik teljesen a Jobbik ellen vannak, és azért nácizzák, fasisztázzák, csak mert ki meri mondani, hogy a cigányok túlnyomó többségének baj van a viselkedésükkel(A VISELKEDÉSÜKKEL, NEM PEDIG A BŐRSZÍNÜKKEL!!!!!)mert primitív, mélyigénytelen bűnözők, amely hatalmas méretű problémát jelent Magyarországnak. Talán nem ez a valóság, a tényleges igazság?

2014. máj. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!