Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Valaki leírja nekem aki a...

Valaki leírja nekem aki a Jobbik ellen van, hogy miért teszi?

Figyelt kérdés
Teljesen össze vagyok zavarodva, mert azt állítják páran, hogy nem antiszemita, gyűlölködő...stb. Most hogy is van ez?
2014. márc. 13. 08:10
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
86%
Aki azért utálja a Jobbikot, mert állandóan cigányoznak, azok kicsit nézzenek már utána, hogy a cigányok NAGY RÉSZE (nem mindenki!!!!) mit tesz ebben az országban. Ha ez nektek nem gáz, akkor tényleg bekaphatja a Jobbik...
2014. márc. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
50%
11-es, nem érted, vagy nem akarod érteni. Persze, hogy "gáz" (de hülye szó), persze, hogy gond, baj, probléma cigánybűnözés. Az. Meg a magyarbűnözés is az, ezt én mindig hozzáteszem, a Jobbik meg mindig nem teszi hozzá. És igen, mindenféle bűnözés nagy baj, és minden kormány alkalmatlan, aki nem tesz, vagy nem akar a bűnözés ellen hatékonyan fellépni. De az, hogy a bűnözők közül csak a feketehajú bűnözőkra haragszunk a szőkékre nem (csak példa volt) nem, elfogadhatatlan! Ezt hívják rasszizmusnak.
2014. márc. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
56%

Magyarországon nincs sem rasszizmus, sem pedig antiszemitizmus.

Antimagyarizmus van, de az dögivel.

2014. márc. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
8%
Kedves ma 11:18, köszönjük a roppant értelmes választ. Enyhe taps...
2014. márc. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 Andizsuzsi ***** válasza:
56%
Olvastam a Jobbik progrmaját. Nincs benne a megoldás az általuk súlyosnak ítélt cigánykérdéssel kapcsolatban. Gyakorlatilag az egész választási propagandájuk arra épül, hogy felszámolják a cigánybűnözést, teljes foglalkoztatottságot hirdetnek, de a hogyanra nem találtam választ a programban.
2014. márc. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
27%
Mert nem akarok Kazahsztánban élni.
2014. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 Joe Makepeace ***** válasza:
42%

"De vannak, olyan emberek akik nem utálják a cigányokat"


És kik azok, akik nem utálják őket? A romák?

2014. márc. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 Joe Makepeace ***** válasza:
58%
Vagy az "indiaiak"?
2014. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
38%
Hajrá Jobbik!
2014. márc. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
20%

Meg kell nézni mit képviselnek, mit hangoztatnak, kik a példaképeik. Nekem a gyűlölet(keltés) jön le.

Én nem gyűlölöm sem a romákat, sem a zsidókat, sem a hiteseket, és más embereket sem.Akkor sem ha európai, akkor sem ha amerikai.Akkor sem, ha magyar, és akkor sem, ha nem magyar. Nem gyűlölöm az embereket. Én is ember vagyok.Nem attól jó ember valaki, mert magyar, és nem attól rossz, mert "nem magyar".

Én nem akarok öldöklést, véres leszámolást, és kocepciós pereket magyarországon. Egyszerűen csak élni szeretnék.

Nem szeretném, ha az ő kezükbe kerülne a döntés az emberek életéről...

2014. márc. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!