Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek a Jobbiknak...

Mi a véleményetek a Jobbiknak a gárdájáról? Nem nácis egy kicsit?

Figyelt kérdés

Nekem a az összes párt közül a legszimpatikusabb a Jobbik.

A gárdájuk is tetszik, de egyben egy kicsit nyugtalanít is... Ennek a gárdának szerintem egy kicsit SS, Einsatzgruppe és Gestapo beütése van.

Nektek mi a véleményetek a Jobbik gárdájáról?


2014. ápr. 2. 15:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Na jó látszik hogy nem értesz ehhez, nem a SS-re hanem az SA-ra hasonlít az egyenruhájuk de nincs közük egyikhez sem, a jobbik nem fasiszta és nem is náci hiába allítják a baloldaliak.
2014. ápr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

A magyar parasztnak mindig is fekete-fehér öltözet volt az ünneplője. Ez akkor is így van, ha a történelemben mások is használták a fekete színt.

Mátyás királynak is volt egy híres Fekete Serege...

Nem a külsőségekbe kell belekötni, hanem megnézni, mi a valódi célja.

A globalista hatalom a cigányságot ugyanarra "trenírozza" nálunk, mint az arabokat Franciaországban, a törököket Németországban, a pakisztániakat Angliában: Ha kitör az igazi válság, akkor a népek egymásnak ugorjanak és ne a valódi felelősöket kezdjék keresni.

Az etnikai feszültség mesterségesen van generálva pont erre az esetre. EZÉRT nem PC beszélni róla, nemcsak itthon, hanem külföldön is.

EZÉRT érzik a cigányok és a többi kissebbség, hogy nekik többet szabad mint másnak.

EZT próbálja a Gárda helyre rakni, nagyon helyesen.


Valaki írta korábban, hogy az éjszaka közepén szívesebben találkozna egy csapat gárdistával mint egy csapat cigánnyal. És azt hiszem, ezzel a rózsa-dombi fotel-szakértők is így vannak, de nyilvánosan nem akarják beismerni.

2014. ápr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó előtti válaszoló:

Értek az SS-hez, de amúgy abban igazad van, hogy jobban hasonlít az SA-hoz, én azért hasonlítottam az SS-hez mert ők is nagyon híresek voltak antiszemitizmusokról (ez nem kifejezés :D ), és a gárdások is elég szélső jobboldaliak.

Utolsó válaszoló: Remélem igazad van!

2014. ápr. 4. 18:41
 24/24 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem az
2014. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!