Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek a Jobbiknak...

Mi a véleményetek a Jobbiknak a gárdájáról? Nem nácis egy kicsit?

Figyelt kérdés

Nekem a az összes párt közül a legszimpatikusabb a Jobbik.

A gárdájuk is tetszik, de egyben egy kicsit nyugtalanít is... Ennek a gárdának szerintem egy kicsit SS, Einsatzgruppe és Gestapo beütése van.

Nektek mi a véleményetek a Jobbik gárdájáról?


2014. ápr. 2. 15:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
12%

Azt kérdezted mi a véleményem, ha le akarsz pontozni akkor azt írd is ki:

"mindenkit lepontozok aki olyat válaszol, ami nekem nem tetszik"


"nem olyan szar párt, mint amilyennek elmondtad"


Nem, mert nem élted át a magyarok szenvedését. Mi nem kívánunk még egy ilyen pártot, nem vagyunk svábok, köszönjük a lehetőséget az ország teljes tönkretételéhez, elég csapás nekünk, hogy ahol megjelentek csak a pusztulást hozzátok magatok után. Egy ideggyenge, depressziós, cselszövő, álnok csapat vagytok.


Gyakorlatilag minden nép hibás, mindenki pusztuljon el, minden a: zsidók, cigányok, magyarok, oroszok, kínaiak, négerek, ufók, varázslók hibája, összeesküvés ellenetek, közben már csak olyanokkal lehet találkozni mint ti. Talán javulna az ország helyzete, ha nem lopkodnátok ennyi pénzt, és nem egymást protezsálnátok be mindenhova. Nem az az összeesküvés amit ti csináltok?

2014. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

ha már nyugtalanít vmi akkor nem is vagy közénk való..


#6 neked biztos van dohányboltod

2014. ápr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


"mindenkit lepontozok aki olyat válaszol, ami nekem nem tetszik"-én nem pontozok le senkit aki nekem nem tetszőt válaszol, csak nekem erre a válaszra ez volt a véleményem. Mellesleg írtam, hogy sajnos néhány dolog úgy van ahogy te leírtad...

2014. ápr. 2. 17:31
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
a gárda hónapok, lassan évek óta semmit se csinál szinte. 2007-ben született, és még mindig ezen pörögnek az emberek, hogy "nácis"?! már akkor is ezen rugóztak...
2014. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

A jobbik támogatottsága a mérések szerint több, mint egymillió szavazót foglal magában.


Ha mindenki csak plusz egy embert el tudna vinni magával szavazni, aki a jobbik mellé húzza az ikszet, megnyernék a választást. 2.5 millió szavazattal már választást lehet nyerni.


Talpra magyar, igen is számít az az egy szavazat! Április 6-án mutassuk meg, hogy igen is össze tudunk fogni, igen is létezünk! Hajrá jobbik!

2014. ápr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A Jobbiknak nincs Gárdája. A Balatonőszödi Nyugdíjasklubot sem az MSZP üzemelteti.
2014. ápr. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Kedves #10 válaszoló! Jövőről alkotott elképzeléseidet illetően ugyan rendkívül pesszimista vagyok, de azért kérlek szólj majd, ha konkrétan megvédenek. Meg akkor is, ha konkrétan nem, pedig kellett volna.

De azt készséggel elhiszem neked, hogy fennakad a szemed a szép masírozások láttán. Nekem sajnos erről más jut eszembe. Illetve nem sajnos.

2014. ápr. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A Jobbik az egyetlen normális párt ...
2014. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ahogy elnézem lehet itt is lehet találni néhány Jobbikost. :)

2014. ápr. 3. 18:04
 20/24 anonim ***** válasza:
Az ország egyik nagyvárosában lakom, de gárdistát szinte nem is láttam még. Mindenesetre nekem jobb lenne, ha késő éjjel egy csapat gárdista jönne felém, mintha egy falka cigány. Egyébként másoknak akiknek fekete cuccaik vannak, nincs SS beütése? :) Még szerencse, hogy a sok antifasiszta nem rohanta meg eddig egy temetés résztvevőit...
2014. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!