Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Sztetek milyen érzés lehet...

Zsebvirág kérdése:

Sztetek milyen érzés lehet az, ha vkit mindenki utál a világon?

Figyelt kérdés
Természetesen a ,,vezetőnkről" van szó, Orbán elvtársról. Az országban mindenki utálja, a világon mindenki rühelli. Milyen érzés lehet?

2014. nov. 1. 18:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom,de nem is szeretném ezt átélni. Az biztos,hogy gátlástalan ember,és jó vastag bőr is van rajta.

Nekem biztos nem volna képem,így az unióban megjelenni,zsebre dugott kézzel,mint ahogyan ott "felcsutbasznádon" ezt megszokhatta.

Kérdezem én,milyen ember az aki a saját falujában nagy stadiont építtet?-ami teljesen nem illik oda.Traianus római császár oszlopot emeltetett Rómában,Orbán meg stadiont emeltetett Felcsuton.Mindkettő szimbólum.A hatalom szimboluma.

2014. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én meg azt gondoltam rólad nemelvtársról van szó.

Mért vagy olyan pofátlan,hogy magadat kivetited mindenkire és ezt el is akarod hitetni másokkal,hogy úgy van.

Légy nyugodt,vagy ha így jobb nyugtalan: megkapja ez a kormány a köv. szavazáson is a kétharmadot!!!!!!

2014. nov. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Soha az életben nem voltam kárörvendő,de ha majd siekrül ezt a korm. leváltani én oly nagy kárörvendéssel fogok nevetni azokon akik olyan nagyon akarták a korm.váltást,azért nevetek majd mert már most biztos vagyok abban,hogy az a korm messze nem felel meg az elvárásuknak. Még olyan se lesz,mint ez.

Az esetlegességet (más korm lesz) csak azért használtam,hogy lásd: mennyire rugalmas vagyok a gondolkozásban.

2014. nov. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd Justin Bieber-t.
2015. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hogy milyen érzés, nem tudom,mert ahoz olyn kéne lennem. de ha olyan nagyon szeretsz utálkozni,ime hozzásegitelek,hogy még egyet utálhass. engem magamat. mert mondom neked: Ha ez a kormány semmit se tesz,csupán annyit,hogy nem engedi be a migránsokat,hogy itt különféle gyűlöletes dolgokat végezhessenek,hát amig lehet: én rájuk szavazok.
2016. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!