Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A jobbikosok mennyit kapnak...

A jobbikosok mennyit kapnak azért, hogy folyamatosan dicsőítik a Pártot?

Figyelt kérdés
Egyáltalán miért jó az valakinek, hogy egész nap ömleszti a saját nézeteit? Tudom, nem csak a jobbikosok ilyenek, de a többi párt szavazótábora nem kampányol ennyire zavaróan, mint a jobbik. Tegnap például 13 egyforma jobbikos szórólapot találtam a postaládámban. Mire fel? Ha érdekel utánanézek. Ha nem úgyis szemét lesz belőle.
2010. febr. 10. 14:40
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%

még ki sem hírdette a Köztársaság Elnök úr, a szavazás időpontját, de már FIDESZ-es és MSZP-s propaganda anyag volt, nap mint nap, a postaládában!

nálam ez a kérdés tökéletesen meg van oldva.

a levélszekrény mellett van a ui. a kuka, és ahogy kiveszem az irományokat, egy mozdulattal, megy is a sűllyesztőbe.

2010. febr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Szerintem semennyit, de már engem is nagyon idegesítenek! Érdekelne a politika, de csak fröcsögés megy minden fórumon, ami undorít. Ha legalább észérvek lennének, jó lenne olvasni, mert különben izgalmas és nem mellesleg húsba vágó kérdés ez mostanában.

Nem tudom, mi megy a tévében, mert nincs és nem is akarok (elolvasva sokkal hamarabb jutok hozzá az információkhoz), a neten viszont 90%-ban a jobbik-hivők írásaival lehet találkozni. Amivel ráadásul épp az ellenkezőjét érik el a céljuknak, eleinte még gondolkoztam, hogy szavazzak rájuk, hiszen én is szeretem a hazámat, de mivel többségében erőszakosak és műveletlenek, nem adnék a kezükbe hatalmat.

2010. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
19:06: nem a jobbikkal szimpatizáló fröcsögő és gyűlöletkeltő emberek kezébe adnál hatalmat, hanem amgánaka pártnak, ők viszont, hidd el, nem ilyenek... nekem volt szerencsém találkozni több jobbikos vezetővel is és nagyon szimpatikus, intelligens emberek, és nagyon tetszett, hogy nem beszéltek velem lekezelően egyáltalán, csak azért, mert ők húde nagy politikusok
2010. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
86%
Köszönjük, ebben a kérdésben is bebizonyosodott, hogy a cigányfajvédő, diszkrimináció ellenesek a legdiszkriminatívabbak. Pár jobbikos miatt már egy egész párt aggresszív és ostoba mi? DE A CIGÁNYOK KÖZÖTT AKKOR IS VAN RENDES AZ A LéNYEG!!!
2010. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat. Örülök, hogy sok normális jobbikos válasz is érkezett, és hogy nem lettem lezsidózva:) Bár az utolsó kommentelő már kezdi a támadást. Remélem az új kommentelők nem fognak.

Visszatérve a szórólappal. Nem azzal volt bajom, hogy kapok. Azzal volt gond, hogy egyszerre 13-at. Tv-t nem nézek, tehát nem mondhatjátok, hogy az alapján ítélek. De ezt szerintem leírtam már.

2010. febr. 10. 20:37
 46/47 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre egyetlen válasz lehetséges,ne a saját pártodból indulj ki!
2010. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
Nincs pártom.
2010. febr. 21. 19:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!