Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A jobbikosok mennyit kapnak...

A jobbikosok mennyit kapnak azért, hogy folyamatosan dicsőítik a Pártot?

Figyelt kérdés
Egyáltalán miért jó az valakinek, hogy egész nap ömleszti a saját nézeteit? Tudom, nem csak a jobbikosok ilyenek, de a többi párt szavazótábora nem kampányol ennyire zavaróan, mint a jobbik. Tegnap például 13 egyforma jobbikos szórólapot találtam a postaládámban. Mire fel? Ha érdekel utánanézek. Ha nem úgyis szemét lesz belőle.
2010. febr. 10. 14:40
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
83%
Aham,. szóval téged 13 darab szórólap zavar, amit félkézzel kidobsz a kukába, ha nem érdekel. Ellenben az hogy a nagyobb pártok csak százmilliós összegekből képes kampányolni, óriási épületméretű plakátokkal, egyáltalán nem zavar. Gratulálok.
2010. febr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
Egyébként simán lehet magyarázatot adni miért volt annyi szórólap a postaládádban. Pl. valaki akinek nem kellett, fogta magát berakta, mégse akarta eldobálni; vagy nem tudták az aktivisták hogy már van a postaládádban; vagy kimaradt és hozzád 2-t dobtak. simán összegyűlhet így 13.
2010. febr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
36%
Egy-két év múlva kérdezd meg ismét a mostani kis lelkes Jobbik aktivistákat. Szerintem nagy kuss lesz :D
2010. febr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:

Te sem érted miről "beszélek". A szórólap csak egy része annak a kampánynak, ami engem zavar.

A 13 szórólapot sajnos nem tudom megmutatni neked, mert kidobtam. Mielőtt megköveznél beleolvastam, annak ellenére hogy nem érdekelt. Felőlem kampányoljanak az emberek fórumokon. Nincs megtiltva. De hogy naponta több kérdés van ezen az oldalon, hogy ez így jó ez úgy jó. Ez véleményem szerint elriasztja az embereket. Pl engem is. De nyilván azért, mert én zsidó, cigány, liberális, maszopos,zsideszes, stb stb vagyok.

2010. febr. 10. 14:58
 15/47 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül volt annyi szórólap. Minden postaládában volt, kilógva. Az enyémben is ki volt lógva mind.
2010. febr. 10. 14:59
 16/47 anonim ***** válasza:
83%

És még valami :

,,Ha érdekel utánanézek. Ha nem úgyis szemét lesz belőle."

Ezt írtad.

Erre a válaszom:

A média folyton uszít a Jobbik ellen, és az átlag ember elhiszi. Nincs más mód felnyitni a szemeket. Főleg hogy vagy rossz színben tüntetik fel, vagy pedig elhallgatják (így mi alapján ismernék a pártot és mi alapján néznének utána az emberek) esetleg ha meghívják őket egy adásba, akkor kapják a buta kérdéseket ,hogy zsidó meg cigánytámadás.

Mszp-sektől mért nem kérdezik meg,hogy mit gondolnak az 56-os forradalomról vagy a recski munkatáborról, szibériáról, Leninről és Sztálinról stb. Miért ? Ja persze mert ők pénzelik a médiát. És ki pénzeli őket ? Gondolkozzatok.

És miért támadják a Jobbikot ? Mert le akarják leplezni ezt a nagy csalást ami ebben az országban folyik és ezért akik benne vannak ezekben az ügyekben azok mindent megtesznek,hogy elhallgattassák a Jobbikot. Ami már nem fog menni.

2010. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
81%
Hideg borogatas a fejre csodakra kepes!A Jobbik aktivistai nem bertollnokok.Ingyen dolgoznak.Probald mar meg felfogni.
2010. febr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:

Miért kell mindig ezzel a médiás agymosással jönni? Média nélkül is tud egy normális ember dönteni, akit meg befolyásol a média, azt ugyanúgy befolyásolja a kuruc, az ATV és a Hír tv is. Többségben van az, aki tud gondolkodni és nem a média alapján dönti el, hogy támogassa vagy ne támogassa a Jobbikot.

A kérdés nem Jobbikra, hanem az aktivistákra vonatkozik.

2010. febr. 10. 15:03
 19/47 anonim ***** válasza:
70%
És lehet téged elriaszt ,de ezek szerint nem te leszel az ,aki szavaz rájuk. Akkor miről van szó ? Én sem sírok itt egész nap,hogy miért kampányol a fidesz ennyire, és engem ez csak elriaszt.
2010. febr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
88%

Akkor ha az aktivistákra vonatkozik,akkor :

INGYEN DOLGOZIK MINDEN JOBBIKOS!

2010. febr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!