Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A jobbikosok mennyit kapnak...

A jobbikosok mennyit kapnak azért, hogy folyamatosan dicsőítik a Pártot?

Figyelt kérdés
Egyáltalán miért jó az valakinek, hogy egész nap ömleszti a saját nézeteit? Tudom, nem csak a jobbikosok ilyenek, de a többi párt szavazótábora nem kampányol ennyire zavaróan, mint a jobbik. Tegnap például 13 egyforma jobbikos szórólapot találtam a postaládámban. Mire fel? Ha érdekel utánanézek. Ha nem úgyis szemét lesz belőle.
2010. febr. 10. 14:40
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

Az, hogy egy elgépelésbe belekötsz, csak téged minősít.


Lehet neked jó érzést ad. Mondtam, csináld nyugodtan, DE ne ilyen agresszívan. Az, hogy jobb lesz, ha ők kerülnek hatalomra egyáltalán nem biztos. Ugyanúgy nem tudsz meggyőzni erről egy veled ellentétes nézetű embert, mint ahogy ő sem tud meggyőzni téged.

2010. febr. 10. 15:24
 32/47 A kérdező kommentje:
15:23 látom te se olvastad el az előző kommenteket. Nem Jobbikellenes a kérdés, hanem az aktivistákra vonatkozik.
2010. febr. 10. 15:25
 33/47 anonim ***** válasza:
"értessz", csak annyit írtam, hogy én hogyan értelmezem a kérdésedet, észjárásilag! Pszichológia, ééérted. Nem tettem le a voksomat politikailag sehova. De úgy látom, hogy ha akármi miatt nem lettem neked szimpatikus, akkor nyilván csak egy rohadek jobbikos lehetek.
2010. febr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:24


Kerlek oszd meg velunk a logikus erveidet!Aztan majd amikor par ev mulva rajottok hogy a ti kis logigus okossagaitok sz@rt sem ert akkor remelem kipukkanak a vedve vedett partjaitok.

2010. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
...mint egy lufi,azt lefelejtettem.
2010. febr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
15:29 egy szóval nem mondtam, hogy mi vagy, mi nem vagy.
2010. febr. 10. 15:33
 37/47 anonim ***** válasza:
78%

Jobbik Magyarországért Mozgalom.

Nem véletlenül lett mozgalom a neve, és nem párt.

Közösség alapú, minden szimpatizáns, tag részt vesz benne.

Ennyi. Mivel eléggé szerény tárcám van, én csak a lépcsőházban élőknek dobálom be a havi hírlevelet. Ennyi.

Egyébként ha bekapcsolod a TVt, ott más csapatok nézeteit hallhatod egész nap. Hadd legyek már saját magam...

Erre hogy ha érdekel utánanézek, csak annyit tudok mondani, hogy sok nyugdíjas ismerősöm szerint a Jobbik megegyezik Orbán Viktorral.

2010. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
83%
én pl azért segítem a jobbikot ingyen, ahogy a legtöbb szimpatizáns, mert úgy érzem, a jövőm függ tőle... a jobbik sorsa az én sorsom és a gyerekeim sorsa... a többi párton múlik, akkor elmehetek innen a fenébe, hiszen semmit sem érek, ha magyar vagyok, dolgozok és csak két vagy maximum három gyereket szülök
2010. febr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
53%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:19


Így van.

2010. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
46%

a maszoposok vagy a fideszesek mennyit kapnak?


Tudnom kéne, mert helyezkedni akarok. XD

2010. febr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!