Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A jobbikosok mennyit kapnak...

A jobbikosok mennyit kapnak azért, hogy folyamatosan dicsőítik a Pártot?

Figyelt kérdés
Egyáltalán miért jó az valakinek, hogy egész nap ömleszti a saját nézeteit? Tudom, nem csak a jobbikosok ilyenek, de a többi párt szavazótábora nem kampányol ennyire zavaróan, mint a jobbik. Tegnap például 13 egyforma jobbikos szórólapot találtam a postaládámban. Mire fel? Ha érdekel utánanézek. Ha nem úgyis szemét lesz belőle.
2010. febr. 10. 14:40
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
83%

"A jobbikosok menynit kapnak azért, hogy folyamatosan dicsőítik a pártot?"


Ugye ezt te sem gondolod komolyan? Több okból is.

1. Mégis miből fizetnének?

2. Attól mert valaki próbál meggyőzni az igazáról, nem muszáj "bértollnoknak" lennie.

3. Diszkriminatív vagy, mivel most egy egész pártot, mozgalmat megbélyegeztél pár JOBBIKos miatt, akik próbálnak meggyőzni(mellesleg minden párt szimpatizánsai közül próbálnak sokan meggyőzni, nem véletlen szoktak az emberek politikáról is beszélni)

2010. febr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
Tény, hogy nem rájuk szavazok. De képletesen szólva, ha nem iszol alkoholt, akkor zavarhat egy részeg ember.
2010. febr. 10. 15:06
 23/47 anonim ***** válasza:
100%

"De képletesen szólva, ha nem iszol alkoholt, akkor zavarhat egy részeg ember."


Igen ez visszafele is igaz. Sokan már qrvára unják a sok marhát, akik olyan pártot akarnak vissza, akik már megbuktak. Főleg az MSZP-SZDSZ. Egyszerűen undorító ez a két párt, márcsak az eszméi is, a hazudozásokról, sikkasztásokról ne is beszéljünk. A fidesz teljesen más kategória mint ez a két párt, csak azt nem tudom miért nem lettek újra választva, hiszen egész jó volt addig az élet állítólag. De erről nem tudok nyilatkozni.

2010. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
53%

Mindenki magából indul ki. Egy olyan kérdés, hogy "mennyit kap érte", nekem olyan ízű, hogy a kérdező csak abban tud gondolkodni, hogy pénzért megy a kampány. Mert náluk az a szokás. Talán azért érdeklődik, mert fontos náluk a napi árfolyam.


Elárulom, hogy Jobbikos titkosügynök vagyok és napi 2 milliót kapok!

2010. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy nem rájuk szavazok. De képletesen szólva, ha nem iszol alkoholt, akkor zavarhat egy részeg ember.


Nagyon szep kis hasonlat.Koszonjuk!Kb.ilyen szintu azoknak az embereknek a magyarazatuk akik a Jobbik ellen vannak.Ez a miertre a valasz.

2010. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
15:13, ha egy ilyen leegyszerűsített hasonlatot sem értessz, akkor nem velem van a baj.
2010. febr. 10. 15:15
 27/47 anonim ***** válasza:
"értessz" :)
2010. febr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
83%
Én nem kapok érte semmit. Vagyis de, bocs! Jól alszom, nem érzek késztetést, hogy szembeköpjem magam a tükörben, a gyermekimnek pedig majd el tudom mondani, hogy igen, tettünk azért, hogy még mindig Magyarország Magyarország. Röviden és tömörön ennyit kapok. :)
2010. febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
70%
Ertjuk,ertjuk a te kis hasonlatod,ne idegeskedj e miatt.Visszaterve oda hogy ki a bertollnok?Volna egy tippem!Mivel a kerdesed abszolut marhasag,csupan Jobbikellenes tevekenyseg.
2010. febr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
41%

Csak nagyon ostoba ember hiszi el,hogy a Jobbik a tagdíjakból fedezi a kampányát,a rendezvényeit,szórólapjait stb.

Arra nem képesek,hogy meghallgassák-elolvassák azoknak a véleményét,akik értenek a gazdasághoz,mezőgazdasághoz stb.és elgondolkodjanak a logikus érveiken.,

Begyöpösödött agyú,fanatkikus,tapasztalatlan,vitaképtelen társaság,egy-két ember kivételével.

Két év múlva a legtöbb rájön,hogy a Jobbik csak egy nagy lufi,ami szétpukkan.

2010. febr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!