Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi lenne, ha megszűnne az RTL...

Mi lenne, ha megszűnne az RTL KLUB ÉS A TV 2?

Figyelt kérdés

A Jobbik igéretet tett arra, hogy ha kormányra kerülnek, akkor nem fogják azt a bizonyos szerződést meghoszabbíttani.


Szerintem jó lenne, mert tényleg csak a magyarokat gyalázzák a műsoraikkal.


2010. febr. 20. 00:27
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
75%

Amit ez a két csatorna hirdet kereskedelmi televíziózás címszó alatt, az valami undorító. Bűntett az emberiség ellen.

A Heti Hetes és a Barátok Közt rajongóknak üzenem:

Nem kell félni, feltételezhetően egy másik csatorna megvenné mindkét produkciót, magyarán mondva a képernyőn marad.

2010. febr. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Egyetértek!
2010. febr. 20. 00:35
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi lenne? kb egy olyan sírás mint amikor a Boros Bocskor duó lett "munkanélküli".
2010. febr. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim válasza:
84%
nem akasztanám fell magam. :p xD
2010. febr. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
85%

"kb egy olyan sírás mint amikor a Boros Bocskor duó lett "munkanélküli"."


de azért Balázsék Vadon Janiék Rákóczi Feriék jó hogy megmaradtak

kilövik a sok hülye "celebet"

őket szeretem hallgatni mikor reggel éppen kocsival megyek fősuliba valahogy jobb kedvem lesz

heti hetes nem hiányozna

de a Barátok közt azért megmaradhat :)

RTL klub meg Tv2 meg szűűnjön meg a Mounika Show-al meg az egész pereputtyal szappanoperákkal stb

elég a néphülyítésből



és Jobbikos vagyok

2010. febr. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
85%
Nem hatna meg. A híradót néztem a TV2-n, hogy átlagoljam a kuruccal.
2010. febr. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
13%

A polgárok ebből világosan láthatnák, hogy a Jobbik mennyire demokratikus párt, és mennyire tiszteli a tőle eltérő véleményeket. Ezen természetesen elgondolkodna a külföld is, aki egyértelműen Balkánként könyvelné el hazánkat, és befektetőik megfontolnák, hogy érdemes-e itt bármibe is invesztálni. Szerintem hamarosan felnyílna sok elvakult szavazó szeme is, mert a túlnyomó többség egy demokratikus országban szeretne élni, ahol nem szövegel bele az állam az egyének életébe, ízlésébe és igényeibe.


Legutóbbi miatt egyébként a Jobbik soha nem fog kormányra kerülni. Vagy ha mégis, akkor a mostani kijelentéseik 90%-át elfelejthetitek a gyakorlatban. Gyanítom, hogy ezzel együtt szavazóik 90%-a is odalesz...

2010. febr. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Jönne 2 másik TV hasonló színvonalon. Nem lehet az árral szemben úszni.
2010. febr. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
41%
Mellesleg a Jobbik az ATV-t is meg kívánja szüntetni, mondta a főguru. Pedig ott aztán sem Mónikasó, sem Józsibarát, sem Barátok közt nincsen. Nyilván az Újságíróklub meg az Egyenes beszéd csípi a hazaffyak szemét, illetve fülét :)
2010. febr. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
75%

" ma 00:49"

biztos hogy nem


ATV meg jogos szemét egy társaság

2010. febr. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!