Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi lenne, ha megszűnne az RTL...

Mi lenne, ha megszűnne az RTL KLUB ÉS A TV 2?

Figyelt kérdés

A Jobbik igéretet tett arra, hogy ha kormányra kerülnek, akkor nem fogják azt a bizonyos szerződést meghoszabbíttani.


Szerintem jó lenne, mert tényleg csak a magyarokat gyalázzák a műsoraikkal.


2010. febr. 20. 00:27
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Nem szűnik meg, mert mire lejár a szerződésük, addigra már lesz digitális tévéadás is, és ott több szabad frekvencia van, így jut nekik akkor is hely, ha más adók is indulnak.
2010. febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Bámulhatná mindenki a duna tv-én a csíksomlyói búcsút, az nem hüly'ti a népet csak a joshi barát.
2010. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Valahol,valaki írta,ha ezeket eltörli a Jobbik,akkor majd jön a Turul1,Turul2 Hehehehe
2010. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Nem lenne rossz. Legalább, akkor lenne nemzettudatunk, ami most éppen nem sok magyarnak van. Magyarán nem büszkék a hazájukra!
2010. febr. 21. 10:40
 35/40 anonim ***** válasza:
38%
És tessék mondani, mire legyek büszke? Arra, hogy x száz éve megvertük a törököt? Az nem nemzettudat, hogy ha meghallom a magyarország kifejezést, feláll a farkam, és hogy mindig, mindenhol, mindenki ugyanazért lelkesedik, és ugyanarra gondol.
2010. febr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

Jó, akkor neked nem itt a helyed!


Azért nem vagy büszke, mert egész idáig nem lehettél büszke a hazádra, de majd ezután lesz rá alkalmad.

2010. febr. 21. 11:41
 37/40 bumbi02 ***** válasza:
aza magyar aki jobbikos?nekem is van nemzeti tudatom.. és mégse sirok trianon miatt.. ez volt ez van... nekem is van nemzeti tudatom mégse komcsizok és zsidozok le mindenkit.. nekem is van nemzeti tudatom mégse küldök el minden második politikust a fenébe....de h ha vkii ettöl magyar hogy mindent kiabál, mindent sirat, és mindent szid ami nem a jobbik.... akkor én nem leszek magyar..
2010. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
45%

Jó, akkor neked nem itt a helyed!


Azért nem vagy büszke, mert egész idáig nem lehettél büszke a hazádra, de majd ezután lesz rá alkalmad.



Mármint az idegbeteg morvai, a hazug, uszító gárda, vagy John Henry Eden ( alias Vona Gábor) tevékenysége miatt?


Morvai: mindenki látja, hogyan viselkedik az eu parlamentben, mint valami rossz proli

Gárda: Felvonulás a kiskunlacházán meggyilkolt lány miatt, a "cigánybűnözés" ellen, majd kiderül, hogy a tettes nem roma. Zsidók általi lepermetezésről való beszélés lakossági fórumokon.

Vona: Engem John Henry Edenre emlékeztet.



Egy olyan párt, ami azt írja a programjába, hogy a cigányság nem dolgozó részét törvényileg munkára kell kötelezni, nem hozhat semmiféle szebb jövöt, mert ha azt írták volna, hogy a nem dolgozókat munkára kell kényszeríteni, azt sem fogadom el, de megértem, de itt kizárólag a romákat említik. És ez csak egy idiótaság a programjukból.



Mielőtt valaki példát kérne.

2010. febr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Nem büszke a Magyarságra!

Hát jártam sokfelé a világban...

Az '56 magyarok akik Ausztráliában élnek,azt hiszik az a kommunista brigád kormányoz,aki a Kádárkorszakban.

Romániában Aradon pl. padokon ülnek a házak előtt a"Magyarok"mert biztos egyéb dolguk nem akad...

Meg sorolhatnám még,a Trianon megvolt,ez van,de visszacsinálni lehetetlen,nincs értelme,arról nem is beszélve azok az országok mit szólnának hozzá?

De az hogy valaki Adjon Isten köszönést,meg szebb jövőt köszönéssel azt hiszi tőle süt a nap az már vicc kategória:))Mivel még ahhoz is tanulatlan,hogy ne akarja a cigányt megölni a fórumon(mert egy olvasni tudó elmondja a többi romának és nem szavaz ám a pártjára,pedig lehet lassan több a romai szavazó mint fehér:)))

Kíváncsi lennék mi lenne ha:fityisz vs maszop jobbik,vagy maszop vs fityisz jobbik,illetve ha jobbik vs maszop. fityisz felállás lenne

2010. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
akkor jönne helyettük más szennycsatorna. de ha a médiatörvény is változna...
2010. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!