Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi lenne, ha megszűnne az RTL...

Mi lenne, ha megszűnne az RTL KLUB ÉS A TV 2?

Figyelt kérdés

A Jobbik igéretet tett arra, hogy ha kormányra kerülnek, akkor nem fogják azt a bizonyos szerződést meghoszabbíttani.


Szerintem jó lenne, mert tényleg csak a magyarokat gyalázzák a műsoraikkal.


2010. febr. 20. 00:27
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

" A Jobbik...

Már jobban utálom őket mint a kommunistákat.

Ne akarják már rám erőltetni mi az amit szeretnék!

Szebb jövőt!Kösz,de inkább nem ő általuk..."


akkor nézzél Mounika showt orrvérzésig ... -.-'

2010. febr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
ugyanaz lenne, mint a rádióknál...páran sírnának, tüntetnének, felháborodnának, majd jönne a 2 másik adó helyette, és úgyis megszeretné mindenki a felháborodás pedig szépen lecsengene... a változatosság gyönyörködtet :) engem nem zavarna (de a Barátok köztöt remélem, tényleg megveszik :D )
2010. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 bumbi02 ***** válasza:
31%
mi baja van már az rtlel és tv2vel is a jobbikosoknak???
2010. febr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
43%
A jobbik azt nem fogja fel, hogy ha nem tetszik valami, elkapcsolhatsz, havi 2000 forintért már nem az alap csatornákat kell nézned.
2010. febr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
30%
Atv-t télleg nagyon bekéne, magyar gyalázó, zsidó senkik. Jobbikos vagyok, de kicsit nehezen képzelem el tv2 és rtl nélkül mo.-t, még akkor is ha nem túl tiszta banda.
2010. febr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim válasza:
Akkor nem lenne több Garfield és Barátai:(
2010. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

az van a Nickelodeonon is

meg talán a Cartonnetwork ön


tudom mer öcsém nézi valamelyiket :D

néha én is :d

2010. febr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
A népbutítás egyik kiemelkedő szakaszának vége, a magyarságtudat lerombolásának egyik kiemelkedő szakaszásnak vége, a magyar televíziózás két szennyének vége. Ez lenne/lesz.
2010. febr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
58%
Csoda.
2010. febr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 bumbi02 ***** válasza:
de istenem.. ennyiből töröljék el a hirtv, atv, echotv-t, comedy centralt poén!-t (mer itt meg "hülyeségek" mennek és "butit" , nehogy már minden zsidó tv legyne és minden népbutito legyen.. a jobbiknak is van egy kis népbutito hatása csak észrekéne venni azt is..nem csak az rtln vagy tv2n etetnek be titeket, a jobbiknak is meg van a médiája amivell etet iteket csak nem veszitek észre...
2010. febr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!