Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi lenne, ha megszűnne az RTL...

Mi lenne, ha megszűnne az RTL KLUB ÉS A TV 2?

Figyelt kérdés

A Jobbik igéretet tett arra, hogy ha kormányra kerülnek, akkor nem fogják azt a bizonyos szerződést meghoszabbíttani.


Szerintem jó lenne, mert tényleg csak a magyarokat gyalázzák a műsoraikkal.


2010. febr. 20. 00:27
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
40%

"biztos hogy nem"


... fognak kormányra kerülni?


"ATV meg jogos szemét egy társaság"


Ugyan miért? Mert nem Vona seggét nyalják, Kárpátiát dudorászva?

2010. febr. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Engem se hatna meg de azért a Barátok Közt hiányozna XD A mounika sót meg józsi barátot nem szoktam nézni mert nagy hülyeség.

RTL en csak a híradót TV 2 őt egyáltalán nem nézem szóval nem nagyon hiányozna!

2010. febr. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

Amúgy nem értem a problémát. Itthon nekünk a TV-t ki lehet kapcsolni, sőt az elosztót is. Ha kikapcsolom akkor nem megy se az RTL, se a TV2.

Mikor pedig jön valami érdekes, bekapcsolom. Egyszerű

2010. febr. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!Én egy külföldön élő magyar leányzó vagyok....esetenként tudom nézni a TV2 vagy RTL Club adását,de nem jellemző,hogy napi szinten!!Ne haragudjatok,nem akarok hülyének tűnni....de.....:Mi köze a Jobbiknak a Mónika show-hoz vagy a Barátok közt -höz??

Az előbbi egy nem túl színvonalas délutáni beszélgetős műsor,a másik egy magyar szappanopera??Mért fáj az akármelyik pártnak,hogy ezek a műsorok napirenden vannak??Minden embernek szíve joga,hogy eldöntse,akarja-e nézni,vagy sem??Bár én relatív jobboldali,de nem Jobbik párti vagyok,nem igazán köt le a Mónika show,és alkalomadtán megnézek egy Barátok közt epizódot,nem tudom ép ésszel felfogni,egy csatornát mért kell teljesen megszüntetni??(ok,rájöttem,a kereskedelmi csatornák erősen balosak,legalábbis a jelenlegi kormány pártján álltak,de akkor is,bassszzzuuu,tényleg szükség van erre?? )

2010. febr. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
25%

"(ok,rájöttem,a kereskedelmi csatornák erősen balosak,legalábbis a jelenlegi kormány pártján álltak,de akkor is,bassszzzuuu,tényleg szükség van erre?? )"


Okos lány vagy, és nem annyira naiv, mint amennyire az ember az első mondataid alapján gondolná. Azok, akiket a mónikasó zavar, például tutira jókat röhögnek Fábry kaki-pisi-kolbász poénjain (naná, ő nem balos). Úgyhogy álszent duma, hogy az erkölcstelen és ízlésromboló műsorok miatt kívánják megszüntetni őket. Egyszerűen képtelenek elviselni, hogy néhány műsorban (pl. Heti Hetes) a legkevésbé sem kedvelik a szélsőségeseket.

2010. febr. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

Vágom én, hogy kemény a Jobbik. A baj csak az:

A tévé azt adja, amit sokan néznek.

Sok buta ember nézi a tévét.

A tévé buta műsorokat ad.


Nem a csatornákkal kell keménykedni, meg megmondani az élest, az embereken kéne változtatni...

2010. febr. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
41%
hogy mi lenne???a demokracia sarbatiprasa.egy diktatura kezdete.
2010. febr. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Az is igaz.
2010. febr. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Nem megszüntetni kéne a csatornát, hanem változtatni rajta. Ugyanis a kereskedelmi csatornák jól profitáló dolog lehetne az országnak - ha nem külföldi kézben lenne. Érdekes, kinn külföldön a kereskedelmi csatornák sokkal színvonalasabbak, és kulturáltabbak.
2010. febr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
57%

A Jobbik...

Már jobban utálom őket mint a kommunistákat.

Ne akarják már rám erőltetni mi az amit szeretnék!

Szebb jövőt!Kösz,de inkább nem ő általuk...

2010. febr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!