Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mesélnétek nekem a "harcos"...

Mesélnétek nekem a "harcos" eszmékről? A radikális hazafiakról

Figyelt kérdés
kik ők? mit akarnak elérni? mit tesznek ennek érdekében? azért érdekel mert ülök a padban és hallgatom mit tettek velünk a vh-k idején és eszméletlen sok haragot érzek... elkezdtem hallgatni a titkolt ellenállást a fehér vihart kárpátiát meg egy német kemény nácista zenekart a stahlgewitter-t és egyebeket... náci nem vagyok nem is leszek ;) csak sok dühöt érzek.. nem tudom hova tenni. érdekelne ez a harcos dolog. szeretem a hazám bármilyen szar is a rendszer és bármekkora a manipuláció ( ezektől is hányok...). van pár kemény rasszista barátom és amikor hallgatom őket egyet értek velük és jobban érzem magam

2015. ápr. 21. 15:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ne menj el a náci irányba, ne hagyd, hogy a dühöd határozza meg a világnézeted.

Ha hazafias zenét akarsz hallgatni, Kárpátia elmegy, Ismerős arcok, FankaDeli, Ákos azok, akik a pozitív gondolatokat erősítik az emberben.

2015. ápr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
rendben de mesélnétek a harcosokról? ők német vagy orosz pártik? hothy-t elítélik vagy nem? a vh-ról hogy vélekednek?
2015. ápr. 21. 16:00
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Keressél arra a szóra, hogy Kurultáj! Ott a helyed! :)
2015. ápr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"ők német vagy orosz pártik?" - általában úgy vélekednek, hogy minden nagyhatalom csak kihasznált és ártott, jobb, ha elsősorban az önállóságra törekszik az ország.

Horthyt általában tisztelik (a legitimisták, tehát a Habsburg-pártiak kevésbé). Holokauszt-ügyben is általában a "végső soron Horthy védte a zsidókat Hitlertől" álláspontot hangoztatják.

A II. Vh. ügyében Magyarországra mint belekényszerült, belerángatott áldozatra tekintenek: a vereségünk sajnálatos, a ránk kényszerített béke pedig igazságtalan volt mindkét esetben.


De ha ismersz ilyen embereket, miért nem őket kérdezed?

2015. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bocs, nem a II. Vh, hanem mindkét Vh, ezt akartam írni.
2015. ápr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj hozzájuk tartozni.
2015. ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
szóval ha valaki a harcosokat támogatja nem feltétlen hitler párti? sőt azaz hogy neki köszönhetünk nem kevés sebet. arra akarok kilyukadni hogy a harcos csak a magyarokért van és nem utál semmilyen származásút?
2015. ápr. 21. 16:19
 8/14 A kérdező kommentje:
velük már nem tudok beszélni. nem akarok ebbe belemenni
2015. ápr. 21. 16:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát álltalába a zsidókat romákat utálják. A zsidókat azért mert szerintük ők irányítják az usát.
2015. ápr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
erről hallottam. mesélnél róla?
2015. ápr. 21. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!