Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mesélnétek nekem a "harcos"...

Mesélnétek nekem a "harcos" eszmékről? A radikális hazafiakról

Figyelt kérdés
kik ők? mit akarnak elérni? mit tesznek ennek érdekében? azért érdekel mert ülök a padban és hallgatom mit tettek velünk a vh-k idején és eszméletlen sok haragot érzek... elkezdtem hallgatni a titkolt ellenállást a fehér vihart kárpátiát meg egy német kemény nácista zenekart a stahlgewitter-t és egyebeket... náci nem vagyok nem is leszek ;) csak sok dühöt érzek.. nem tudom hova tenni. érdekelne ez a harcos dolog. szeretem a hazám bármilyen szar is a rendszer és bármekkora a manipuláció ( ezektől is hányok...). van pár kemény rasszista barátom és amikor hallgatom őket egyet értek velük és jobban érzem magam

2015. ápr. 21. 15:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát mivel inkább orosz pártiak vagy legalábbis utálják az usát és mivel a kb ugyan annyi zsidó él az usában mint Izraelben és többnyire jó munkájuk van vagy vezető helyen vannak igy azt hiszik ők uralják az usát pedig a történelmet megnézve simán rá lehet jönni hogy mi ennek az oka.
2015. ápr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem kérdező, aki radikális harcos akar lenni, nem feltétlenül Hitler párti. Csak végtelenül buta. Az ok rendkívül egyszerű. A dolgok mindig sok lépésből állnak. aki csak a következőt nézi, gyakran már csak egy lehetősége lesz: szakadékba lépni.


Gondold magad a kiirtott indiánok helyébe, ők mit érezhetnek, ma a leszármazottaik mégis együtt építik a (most már közös) hazájukat gyilkosaik leszármazottaival. Választhatták volna a haragot és a kipusztulást is.

A vendetták világában egész családok pusztultak ki írmagostul. Kinek jó ez? Nem e családoknak, az biztos. És ma sokkal nagyobbak a gyilkolási lehetőségek, magad is tapasztalhatod.


Azt a rettenetes haragot megértem egyébként. Azt is tudom, miből táplálkozik. A tudatlanságból. Egy szempontból nézed, pedig még sok száz van. És erősen tud ám a kép változni több nézőpontból.


Nagy háborúk (így a II. vh. is) mindig egy kis csoport hatalomvágyából és nagyon nagy tömegek meghülyítéséből következnek be. Sose a bűnös hal meg, vagy legalábbis nem mind. Annál több ártatlan.


Radikálisnak egyetlen dologban érdemes lenni. Új dolgok felfedezésében, legyen az tudomány, művészet, vagy akár politika. A lényeg, hogy mindig sok ember jobbulását eredményezze másokkal szemben való igazságtalanság nélkül.

2015. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

A válaszokból látszik,milyen alapos munkát végzet ta szabadkömüves-liberális, ,majd azelött a kommunista agymosoda.

A radikális hazfiak isteni kegyelme,hogy meg tudnak maradni magyarnak,és hazafinak, egy ellentétes világban,és mernek szembeszállni a "relista,haladó,modern"nyitott,stb világgal,mely a mostani külföldi kizsákmányolók,és hazai csicskásainak/MSZP,DK,stb/ fedöszava.


Aki ma radikális,az egy független ,tisztánlátó ember a ránk kényszeritett szabdelvü katyvaszban.

2015. ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!