Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a problémája a liberalizmus...

Mi a problémája a liberalizmussal Magyarországon olyan sok embernek?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert esetleg egy olyan párt képviseli az eszmét, ami ellenfele az általuk támogatott pártnak, még nem kéne magát az eszmét rossznak megbélyegezni. Mi a probléma azzal, amit John Locke és a többi liberális filozófus leírt? Talán bele lehet kötni, de azt állítani, hogy az eszme sátáni kicsit túlzás szerintem.
2015. ápr. 24. 22:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
44%

"Akkor kire értette? Kifejtettem egy véleményt, gyakran radikális a véleményem, és? Lehetnék 18 éves is - kb. ugyanígy gondolkodtam már akkor is - vagy 77 éves, mit számít?"


pont ez a baj, a kommentedből nem derül ki a korod, sem a családi állapotod, akkor miből vonsz le ilyen következtetéseket, hogy a családapákkal meg a 40 körüliekkel van akármilyen baja?


"Ne érts félre, nem nagyon ütött meg a dolog [...]"


abban biztos voltam


"Más a véleménye: eltakarítani, kirekeszteni, mert fasiszta. Ez a szabadelvű gondolkodás - szerintük. [...]


Épp ők a kirekesztők. "


van benne igazság, hogy a legtöbb liberális nem kifejezetten szívleli a harcos, kuruc, turul, hívd aminek akarod kultúrát, de valljuk be ez a kultúra az évek alatt gyakorlatilag magába szívta a legtöbb magyar rasszistát, antiszemitát és homofóbot, akik tényleg olyan dolgok alapján ítélnek el embereket, amiről nem tehetnek és hiába nem nem mindenki aki "nemzeti lelkületű" kirekesztő, de sajnos ezek az emberek a leghangosabbak, ettől még persze hülyeség összemosni a hazaszeretet a homofóbiával meg a fajgyűlölettel,

2015. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!