Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért van ennyi primitív...

Miért van ennyi primitív ember akik nem is értenek a politikához, csak kiírnak valami ostobaságot?

Figyelt kérdés

Én ugyanaz az ember vagyok aki tegnap feltette nektek ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__684..

Ugye azt írtam a végén,hogy van még két ellentmondás csak azt inkább ma mondom el,mert túl sok lenne egy kérdésben leírni.

Annyit szeretném kérni,hogy aki most olvassa előszor az előző kérdésemet és arra akar válaszolni az ne itt tegye meg ha nem kérem menjem az előző kérdésemhez és ott reagáljon a másik 4 ellentmondásra.

Akkor folytatnám:


5.ellentmondás

Ebből láttam talán a legkevesebb kommentet de annál inkább megdöbbentem,hogy ilyen idióták vannak.

A Gyk-n volt Hitlerről és Sztálinról egy kérdés és valaki azt válaszolta,hogy mindkettő kiváló államfő volt és jó ember.

Egyszerre isteníteni Hitler és Sztálint??????



Olyan komment is volt aki azt írta,hogy a nácizmus és a kommunizmus is kiváló nemes eszmék,tehát egyszerre istenítette a két eszmét.

Most komolyan mekkora sügér az ilyen ember??????

Egy Youtube videó alatt is volt egy ilyen komment már pontosan nem emlékszem rá,de valahogy úgy írta,hogy isteníti a nyilasokat és az Ávh-sokat is és Rákosit meg Szálasit egyszerre.

Én nem tudom ti hogy vagytok vele de szerintem három lehetőség van arra,hogy valaki miért ír ilyeneket és ehhez hasonló ellentmondásos kommenteket:

1.Ostoba a politikához és nem tudja,hogy ezek kizárják egymást,tehát csak tudatlan.

2.Lefizette őt valaki,hogy írjon ilyen politikai ellentmondásokat,hogy összezavarja az embereket vagy bemocskoljon egy pártot.

3.Az ilyen kommentelők csak internet trollok aki provokálják,idegesítik az embereket



6.ellentmondás

És végül az utolsó(6) ellentmondás

Ez pedig néhány nyugat-európai szélsőjobboldali párt ideológiája,most már csak talán a Holland Szabadságpártnak és a norvég szélsőjobbnak.

Ugye gondolom hallottatok már róla,hogy a nyugati szélsőjobb egy része Izrael-barát/cionista,gyűlöli a muzulmánok bevándorlókat,ellenzik a bevándorlást,azt hiszem még a cigányokat is utáljak.

Utálják a baloldalt:kommunistákat,szociáldemokratákat és a homoszexualítást támogatják kb ennyi a programjuk.

Na most én biztos vagyok benne,hogy őket lefizették de nem csak szerintem ha nem Vona Gábor is írta a könyvébe(olvastam),hogy ez ellentmondás és valószínűleg csak Izrael lefizette őket.

Ugye volt ez a tömeggyilkos Breivik aki szélsjőbboldalinak/nemzeti-kereszténynek mondta magát,közben pedig cionista,homoszexuális és szabadkőműves volt ez az elmebeteg.

De Gyk-n is találkoztam néhány olyan kommentelővel aki azt vallotta mint a nyugati „szélsőjobb” egy része.

Ez is nagy ellentmondás.


Ennyi volt és akkor kérném,hogy ezen az oldalon csak erre a kérdésemre(mármint erre a két ellentmondásra) reagáljatok).

Ha másik kérdésere szeretnétek válaszolni amit az elején linkkel megjelöltem akkor menjetek át kérem arra az oldalra!

Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2015. máj. 13. 06:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Habár én is rengeteg emberről gondolom, hogy sületlenségeket ír, simán el tudom képzelni, hogy valaki komolyan jónak látja mind a kommunizmus, mind a nácizmus eszméjét (igen, egyszerre), és akár gondolhatja azt is, hogy mind Sztálin, mind Hitler nagy államfő volt. (Figyelem: én nem gondolom így, de elhiszem, hogy mások így gondolják.)



"1.Ostoba a politikához és nem tudja,hogy ezek kizárják egymást,tehát csak tudatlan. "


Vagy épp TE vagy ostoba, és nem látod, hogy Szálasi-Rákosi tengelynek van közös pontja. Ebből következik, hogy az az ember, akinek ez a közös pont szimpatikus (pl az erős központosított, ideológia alapú kormányzás, amikor megmondják, hogy mit gondolj ezért nem kell rajta gondolkodnod) annak akár mindkettő tetszhet is. (Most hogy milyen elferdülés kell ahhoz, hogy valakinek ez kelljen, az más történet, de igenis tetszhet mindkét dolog egyszerre valakinek.)



"Utálják a baloldalt:kommunistákat,szociáldemokratákat és a homoszexualítást támogatják kb ennyi a programjuk."


Mármint hogy te ennyit fogsz fel belőle. Mert ugye nyilván nem az a programunk, hogy utáljuk a baloldalt de éljen a homoszexualizmus.



"Na most én biztos vagyok benne,hogy őket lefizették"


Ajjaj, tehát szerinted más primitív és írja az ostobaságait, de TE tökéletesen értesz mindent és BIZTOS VAGY BENNE (nem csak úgy gondolod vagy feltételezed), hogy a nyugati szélsőjobbos politikusokat lefizették, és természetesen Izrael fizette le.


Szerintem meg te sem vagy jobb a Deákné vásznánál, hiába ekézel másokat.

2015. máj. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Se Hitlert, se Sztálint nem nevezném jó embernek, de azt témy, hogy mindketten kiválló államfők voltak, ha nem így lenne, nem érték volna el azt ami elértek és nem ismerné a nevüket mindenki a világon még ennyivel a haláluk után is.

Egyébként, amígy "demokrácia" van, mindenkinek meg lehet a saját véleménye, mégha neked nem is tetszik.

2015. máj. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez így még mindig nagyon sekélyes, ennél a téma sokkal összetettebb, gazdasági- szociális- vallási kérdésekkel.


Olvasgass kicsit a jobb-oldali politika jelentéséről:


[link]

2015. máj. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Előtte írtam még a programjáról,hogy Izrael barát és utálja a muzulmánokat és a cigányokat is."


Habár nem annyira tartozik a kérdéshez (talán csak annyiban, hogy magyarázza, miért nem kell Izraelnek "pénzelni" őket, ugyanis a muszlim ellenesség magától is kialakul), azért ez erősen érthető.

Mindenhol kell egy ellenségkép az egység megtartására, amit elég könnyű elérni ha vannak más vallású/ kultúrájúak (/szexuális beállítottságúak) akiket lehet támadni. Nyilván ahol muszlimok vannak sokan ott azokat utálják. Ha afro-amerikaiak lennének azokat utálnák, ha kínaiak azokat, ha zsidók akkor azokat.

2015. máj. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

poltika=közügyek, bárkinek lehet beleszólása.

a poltikát vissza kell hozni az emberek szintjére

és nem fehérgalléros sikkasztók meg bűnözőknek kellene

látszatpártokat üzemeltetni

2015. máj. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Habár nem annyira tartozik a kérdéshez (talán csak annyiban, hogy magyarázza, miért nem kell Izraelnek "pénzelni" őket, ugyanis a muszlim ellenesség magától is kialakul), azért ez erősen érthető.

Mindenhol kell egy ellenségkép az egység megtartására, amit elég könnyű elérni ha vannak más vallású/ kultúrájúak (/szexuális beállítottságúak) akiket lehet támadni. Nyilván ahol muszlimok vannak sokan ott azokat utálják. Ha afro-amerikaiak lennének azokat utálnák, ha kínaiak azokat, ha zsidók akkor azokat".


De az ellentmondás hogy ha Izrael-pártiak/cionisták de közben szélsőjobbosnak meg nemzeti-kereszténynek mondják magukat.

Ráadásul Geert Wilders és pártja homoszexualítást is támogatják ő maga is az.

Mint már azt írtam az elmebeteg Breivik is utálta a liberalizmust és az egész baloldalt meg a bevándorlókat(muszlimokat,cigányok,négereket),leginkább a muszlimokat.

Közben pedig cionista,szabadkőműves is volt.

Na most,mond,hogy ez nem ellentmondás..

Azért mondtam,hogy szerintem lefizették őket,mert ahhoz nagyon ostobának kéne lenni,hogy valaki egy ilyen zavart eszmét kitaláljon mint pl.ami Geert Wildersnek és pártjának az ideológiája.


És köszönöm mindenkinek a válaszát!

2015. máj. 13. 14:57
 7/10 anonim ***** válasza:

"De az ellentmondás hogy ha Izrael-pártiak/cionisták de közben szélsőjobbosnak meg nemzeti-kereszténynek mondják magukat. "


Izrael is keresztény ország a többi közel-keleti, muszlim országokkal szemben, tehát máris megvan a kapcsolódási pont. Közös "ellenségük" a muszlimok (amik Nyugat-Európa egyes részein akár problémásak is lehetnek).

2015. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

"Izrael is keresztény ország"

Izrael zsidó állam még is miről beszélsz?

Ilyen provokátorokkal inkább nem foglalkozom,hiába írsz vissza nem válaszolok neked!

2015. máj. 13. 17:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Politikához nem kell érteni. Mint az Eddie Murphy eggyik filmjében, csak be kell lavírozni semmi tudással és egy csomó hazugsággal a pénzes világba, aztán a jól hangzó hazugságaid miatt rád szavaznak és utánna a semmiért ömlik hozzád a pénz, egy nap akár ötven helyről több-több millió forint. És ennyi. Az ég világon nem kell hozzá semmi, csak kiállni a kamerák és a mikrofon elé és mindég azt mondani ami éppen a pénzesebb rétegek érdekeit szolgálja, a többi meg ott rohadjon meg ahol van. Milyen mese világban élsz te? Egyáltalán normális vagy?
2015. máj. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A jobboldaliság nem egyenlő a zsidóság gyűlölésével, sőt Izraelben Netanjahu elnök pl jobboldlai politikus bár abból a mérsékeltebb fajta, de van azért ott a kormányhoz közel is szélsőség, szóval nem értem miért kéne egy jobboldalinak antiszemitának lennie, vagy miért nem lehet cionista.
2015. jún. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!