Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik annyira primitív/naiv...

Létezik annyira primitív/naiv ember, aki ezt beveszi?

Figyelt kérdés

[link]


Igazából nem olvastam végig. A cikk abszolút fantasztikus filmbe illõ, kb a fizika törvényeit keresztbe húzza a tartalom. A fogalmazásmód meg ritka szánalmas.


Most azt tegyük félre, hogy "az összes fogyasztószer kamu" és hasonlók.

Konkrétan már az eleje égette a szemem (Tolvai Reni, mint színésznõ?)...

"Mind1, most hogy nézel ki, 1 hónap múlva S-es ruhát hordasz!"

Tóth Vera is biztos....:D


2015. márc. 9. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A cikket nem olvasom el, mivel a vírusirtóm letiltotta az oldalt :) De így látatlanban csak azt tudom mondani, hogy amíg egy csomó ember úgy akar megszabadulni a felesleges(nek vélt) kilóitól, hogy nem hajlandó érte egészségesen étkezni és mozogni, addig szinte bármit el lehet nekik adni, ilyen "csodákat" ígérve.

Jut eszembe, van egy mágikus zsírbontó medálom, érdekel valakit? ;)

2015. márc. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan sokan elhiszik, mert el akarják hinni, mint a többi kamut is :)

Szerintem Tolvai Reni nem is biztos, hogy tud róla, hogy szerepel az oldalon. Mint ahogy gondolom, Beyoncé sem :)

Már láttam sok ilyet, érdekes, hogy a hozzászólások mindegyik alatt kb. ugyanazok. Ez az első, ami tényleg használ . . . Ez most nagyon jó lehetőség, már meg is rendeltem . . . :D

2015. márc. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Nekem meg sem hajlandó nyitni az oldalt a böngészőm :D
2015. márc. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerinted ha azt elhiszik rengetegen, hogy gyíkemberek irányítják a Földet, vagy hogy nem történt meg a Holokauszt, akkor ezt...? Ez a szöveg kispályás a hülyeséglistán.
2015. márc. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nezd meg csak az elmult napokban hanyan kerdeztek itt meg h hol lehet botanical slimminget venni? Mert most az a divat, azt veszi mindenki miutan az ordognyelv, szuztea, nidora, hoodia, acai berry es egyeb csodaszerek mar felkerultek a polcra.
2015. márc. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van igazság abban, hogy az emberi hülyeség határtalan :D
2015. márc. 9. 17:11
 7/7 anonim válasza:

Ugyan ez a cikk volt már tavaly is fent, ugyan ezekkel a hozzászólásokkal szóról szóra, csak átírták a dátumokat :)

Igaz, akkor nem Tolvai Reni volt a példa, hanem "Jollie" (így sikerült leírniuk Angelina Jolie nevét).

2015. márc. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!