Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Egy 19 éves lány hogy tud...

Egy 19 éves lány hogy tud leginkább a Jobbik kampányában segíteni, hogy tud leginkább a nemzet érdekében cselekedni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 20:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
25%
Úgy hogy nem teszel fel a gyk.hu-n Jobbikot éltető kérdést, mert azzal csak rontanál a helyzeten. Nem erre a kérdésre vonatkozik. Bár ez vonatkozik az összes párt szimpatizánsainak a kérdéseire, de a jobbikos kérdések vannak itt többségben.
2010. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
80%
Mi döntötte el,hogy rájuk szavazol? (független érdeklődő vagyok)
2010. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

"Mi döntötte el,hogy rájuk szavazol? (független érdeklődő vagyok)"


19 éves vagyok, családomban sokan foglalkoznak a politikával, egész életem átszőtte ez. 14 éves korom óta foglalkozom kritikusan a politikai kérdésekkel, sokáig úgy gondoltam, sosem fogok úgy igazából szimpatizálni egyetlen párttal sem. Nem így lett, mert a Jobbikban, a Jobbik programjában, a Jobbik célkitűzéseiben találtam meg azokat a dolgokat, amelyek nekem szentek. Példának mondhatom, hogy a gúnyhatáron túl élő magyar emberek érdekeinek erősebb képviselete, a magyar kultúra megóvása, nemzeti jelképeink védelme, megismertetése, a magyar föld magyar kézben tartása... Ezekre gondolok meg még több dologra, ezek fontosak...

2010. márc. 3. 21:05
 14/30 anonim ***** válasza:
67%

"Ha a nemzet érdekében szeretnél cselekedni, akkor sürgősen hagyd ott a Jobbikot. Ők ugyanis éppen a nemzet ellenségei. Nézz utána egy kicsit és gondolkozz el rajta."

Megint ez a sok észérv az ilyen szerencsétlenektől, akik azthiszik értenek a politikához. Hogy lehet ekkora gyökérséget írni ? Az ilyen barmok miért szavazhatnak???!!

2010. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
21%

"Megint ez a sok észérv az ilyen szerencsétlenektől, akik azthiszik értenek a politikához. Hogy lehet ekkora gyökérséget írni ? Az ilyen barmok miért szavazhatnak???!!"


Mert te aztán sok észérvet tudsz felsorakoztatni..folyamat csak azt hallani tőletek hogy: cigánybűnözés, zsidózás.

2010. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
36%

Ha jól nézel ki, próbálj férfiakat meggyőzni. Pl. ha nem vagy ilyen Morvai stílusú, mert óvónénikre nem bukok.

Ha édes vagy, akkor kezdheted velem a győzködést. :D


18/F

2010. márc. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
fogadjunk olyanok illettnek negatív kritikával akik életükben nem tettek semmit még önzetlen dolgot senkivel sem, de főleg a Nemzetükért nem! Csak bátorítani tudlak amit csinálsz és folytasd bár csak minden igaz hitű Magyar ember ennyit tenne a saját hazájáért. Ezek az emberek majd meglátják 4 év múlva hogy sajnos semmi nem változott gyökeresen az ő szerintük jól választott kormánnyal. Na és akkor majd jön a sunyizás hogy én nem is rájuk szavaztam meg ilyenek, akkor végre megértik hogy miért is harcol a Jobbik! Csak mögé kéne látni a mindig elferdített valóságnak!
2010. márc. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
32%
A Jobbik is egy "kreálmány". A háttérben komoly anyagi és politikai befolyással bíró csoportok állnak. A Jobbik nem csinál mást, mint a FIDESZ tette egykor, talált egy rést, amit megpróbál kitölteni. Egyébként a többi párt se jobb. Megint nem megyek el szavazni, már megszoktam.
2010. márc. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
56%
Előző, a rohadt anyádat szavazz LMP-re, olvass utána, mit "nem megyek", neked nem elég szar még, bazz?
2010. márc. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
39%

A nemzet érdekében úgy tudsz cselekedni, ha:

1) Tanulsz.

2) Dolgozol.

3) Szülsz 3-6 gyereket.

4) Nem szavazol az ország érdekeivel ellentétesen politizáló pártokra, pl. a jobbikra.

2010. márc. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!