Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Egy 19 éves lány hogy tud...

Egy 19 éves lány hogy tud leginkább a Jobbik kampányában segíteni, hogy tud leginkább a nemzet érdekében cselekedni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 20:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
59%

Lefordítom :

1) Tanulsz, ha a cigányok hagynak. Tanulnak majd a gyerekeid, olyan iskolában, ahol több lesz a cigány.

2)Dolgozol, napi 10 órát, hogy meg tudj élni, bár a felét úgyis elveszik adóban, ami majd megy a végkielégítésekbe.

3)Szülsz 3-6 gyereket, majd nem tudod eltartani őket, mert te erre nem kapsz segélyt.

4) A Jobbikra szavazol, ha ez az állapot nem tetszik.

2010. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
54%
Az otthon ülök is tudnak segíteni a Jobbiknak , Úgy , hogy lepontozzák a gyökér , és jobbik ellenes kommenteket...
2010. márc. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
81%
jellemző, pontozás a szebb jövő útja
2010. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
60%
Hagyjuk már a pontozást:D Én annyira lesz@rom:D
2010. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
SZia, a független érdeklődő vagyok! Ez nagyon jó lenne,ha mindenz megvalósulna, de nem tudom, a Jobbik hogyan tudna a határon túli igazgatásba beleszólni, mert úgy gondolom, hogy sajnos pár segálycsomag vagy ilyesmi nekik nem lenne elég. Egyébként én is 19 vagyok, néha néha belepillantok illetve olvasok az aktuálpolitikéba, csak még mindig nem találtam megfelelő pártot, amelyik szimpatikus lenne. LEhet alakítanom kéne egyet:) Sajnos azt tapasztalom,hogy amit ígérnek a pártok a hatalmas, milliókat felörlő pártpropagandájukban, maguk is tudják, hogy nem tudják majd végrehajtani, betartani igéretüket.
2010. márc. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Téged véletlenül nem Fanni-nak hívnak?
2010. márc. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Kiállsz a parlament elé és fejbelövöd magad , ha már egyszer a hazádért akarsz tenni ....
2010. márc. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
100%
A 19 éves lányok (és fiúk) úgy tudnak a legjobban az országnak segíteni, ha nagyon távol maradnak a politikától, amíg nem lesz egy kis eszük, ez valakinek 5 éven belül megjön, valakinek soha.
2010. márc. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
most komolyan hogy lehet rájuk szavazni?állandóan csak a zsidózás megy meg a vesszen trianon-.-bárhova megyek...nyugodjatok máár le nem kell egész nap elmondani én se ordibálok jobbik ellenes szövegeket az utcán mert nem értek velük 1et.
2010. márc. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Szia!

Szerintem menj el szavazni a Jobbikra, és meséld el barátaidnek, hogy mivel jobb egy hazaszerető pártot támogatni, mint egy zsidó, vagy egy hazáját eladó pártra! Illetve azzal támogathatod még a tevékenységüket, hogy a baráti körödben megpróbálod elültetni a szemléletüket, a szemléleteted, hogy mitől is lehetne ez az ország jobb(ik) :-)

Volétak itt már dúrva történelmi átverések, hazugságok, ideje az igazságszolgáltatásnak! Hulljon a sok hazaáruló!!! (hidd el el jön az idő a rendrakásra és az első sorban leszünk)

2010. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!