Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti kire szavaztok 2018-ban?

Ti kire szavaztok 2018-ban?

Figyelt kérdés

2015. júl. 11. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
44%

"Legalább is eddig így volt a politikában :)"


Azt a legalábbis szót írjuk már egybe, persze csak ha nem röstelled... így, különírva elég gügyének tűnik.... nem mellesleg helytelen.

2015. júl. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
85%

OK.

Igazad van, elírtam.

2015. júl. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
40%
Jobbik, pont akkora lesz szavazati jogom :)
2015. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 Celtix ***** válasza:
14%

Nem tudom. En speciel egy Bajnai-Bokros partnak orulnek, azok meg nem vertek at es ugy tunik, nem almokat kergetnek.


De lenne meg max. tizezer ember rajtam kivul, a tobbi sokmillio meg arra, aki a legtobbet igeri, szoval mindegy, kire szavazok.

2015. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
73%

Meg kell nézni ki mit tett le eddig, melyik csinálta a legtöbb megszorítást, Bokros és Bajnai csomagot, mindenféle kompenzáló egyéb könnyítések nélkül és ki tette a legtöbb kedvező dolgot az emberek és az ország érdekében. Ki érte el a legtöbb fejlődést eddig minden vonalon, ki ért el legalább egy kevés de állandó lassú javulást, és nem marad már mint a... na ki? Mindenki tudja a választ.


Asszem nem is kell leírni mert egyértelmű lehet minden normálisan gondolkodó ember számára.

2015. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
20%
Fideszre vagy az LMP-re
2015. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
Én a családos 2-3 gyerekes, piaci munkában dolgozó szülőkre szavazok, akinek jó tanuló gyerekei vannak és nem váltak el és nem szegények.
2015. júl. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:

"Mindenki tudja a választ."

Ki ez csodálatos csapat, én a leírásod alapján valahogy nem kapizsgálom, segíts.

2015. júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 Börzsei József válasza:
41%
Bárkire,csak a FIDESZ+kis csatlós KDMP re nem! Ennyi pofátlanságot,gőgöt,lopást,igazságtalanságot még senki nem engedett meg magának! Földbe kell őket döngölni,ahogy a kisdiktátor mondta 89-ben az MSZMP-re!Ez akkor szimpatikus megnyilatkozás volt,most a FIDESZ-re kell alkalmazni,kiérdemelték!
2015. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
91%

"'Mindenki tudja a választ.'

Ki ez csodálatos csapat, én a leírásod alapján valahogy nem kapizsgálom, segíts."


Mint látod, tényleg tudják ki tett eddig a legtöbbet az országért, viszont ennek ellenére csak azért szidják, mert megfogadta a baloldal mindenkori fővezére még 2010 tavaszán, hogy ott fogják akadályozni a jelenlegi kormány munkáját, ahol csak lehet. Különben esélyük se lenne vissza jutni a közéletbe, legfeljebb csak a szánakozás (mint szerencsétlen baloldal) és nevetség, gúny és megvetés tárgyaként.


Ez az egy okuk van arra, hogy szidják és rágalmazzák a jelenlegi kormányt.


Különben látjuk, ha meg kell nevezni, ki tett eddig a legtöbbet a magyar emberek és az ország érdekében, akkor a FIDESZ-t kezdik emlegetni, tehát tudják ki is az, de csak azért is rosszat kell mondani, mert különben esélyük sem lenne, amikor lehetőségük volt bizonyítani, akkor annyira ember ellenes politikát folytattak a politikában. Ezért kapnak most akkora hatalmas elutasítás.


De hiszen ezzel vívták ki maguknak az ember tömegek dühét és elutasítását 2010 tavaszán, amikor Gy.F. a parlamentben fuldokló hangon fogadkozott a csúnyán elvesztett választás után, hogy ezt még megbánják. Azóta is folyik ez a harc az országot építő kormány, az emberek, Magyarország érdekei és az ezek ellen dolgozó, főképp baloldali ellenzék között.

2015. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!