Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti kire szavaztok 2018-ban?

Ti kire szavaztok 2018-ban?

Figyelt kérdés

2015. júl. 11. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
26%

Netán így érted:

"Jobbikra az egész család természetesen" magasról..

2015. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim válasza:
25%
Arra, amelyikre 2014-ben is, a Jobbikra.
2015. júl. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim válasza:
szerintem a kommunista munkáspártra ha indulnak, nem működik itt a vadkapitalizmus, ha nem indulnak akkor meg a jobbikra mert az szélsőséges és ide az kell!
2015. júl. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
70%

Az EU tagja vagyunk.

Magyarul, be kell állni a sorba.

Ezt 2 féle képen lehet. Kiszolgálom a globalistákat, kapok cserébe sok pénzt amivel eladósítom az országot, az embereket, vagy beállok a sorba és amennyire lehet, az ország érdekeit képviselem.

Ott ülnek a jelenlegi ellenzék képviselői az EU-ban. Mindenki nézze meg és értékelje tevékenységüket. Szerintem, és ez magánvélemény, ha egy képviselő, a hazáját lejáratja, szankciókat szorgalmaz ellene, az nem a hazáját és nem a nemzetét képviseli.

Mindenki szeme előtt legyen példa Görögország.

Egy hazug programmal lehet választást nyerni. A két szélsőség meg is nyerte. És aztán????

Szépen lementek kutyába, mert nem volt más választásuk. Az EU, a pénzkartelek megfojtják őket. Nekem sok esetben szimpatikus amit a Jobbik hangoztat de, ez megvalósíthatatlan és könnyen Görögország sorsára jutunk.

A fidesz-re fogok szavazni.

2015. júl. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 horex ***** válasza:
76%

#31

Hamár fényezed az Orbán kormányt, mi a véleményed a 16%-os SZJA bevezetéséröl? A magas fizetések és az alacsonyak alakulását itt megnézheted

[link]

Ne gyere azzal hogy ez az arányos teherviselés, mert nem az


Igen, volt egy rezsicsökkentés, ezzel szemben az új bevezetett adókat itt nézheted meg

[link]


A multikra kivetett különadókrol azt mondták, hogy nem az emberrek fogják megfizetni

Ezzel szemben a baleseti adó miatt emelkedtek a KGFB díjak, emelkedtek a banki költségek, emelkedtem a telefonk költségek

A banki költségem kezdésben, talán még a gyurcsány kormány idején 199Ft volt és 0Ft átutalási klts.

Ezt fokozatosan emelték, 2014-ben 400 valamennyiröl 1000Ft-ra. Ekkor váltott6am, most 600 valamennyi + 170 tranzakciós klts + a többi

A mobil percdijam 45Ft volt, 2015 július1-tol 52Ft + 2.5 kapcsolási díj

Internet+tv 4200 volt, most 6098Ft


A tanárok és eü dolgozók fizetése nevetségesen pár forint volt. Ha nem igy lenne nem demóznának és lenen elég személyzet és jobb ellátás az eü-ben

Nézz utána mennyi a várakózó lista egyes műtétek esetében.


Igazad van, a Fidesz nem lop!

Megfelelő trv-t alkottak és azokkal bizony nem ütközik a pofátlanság, tehát akkor jogos. Jogos?


Amig, a ma már KSH által nem mért szegénység, 6millió körül van, addig az MNB és alapitványai milliárdokat szórnak el olyan dolgokra ami fölösleges amig az emberek jelentős része tengődik


Emlékezetes a Kádár rendszer becsődölése ugye? A felvett világbanki kölcsönöket rosszul fektették be, azok nem termelték vissza a nyereséget


Az a sok milliárd ami stadionra ment, mikor termeli vissza a befektetést?

Erre pofátlanul azt válaszolják hogy nem is kell.


Vesd össze a hirtelen milliárdos gazdagodásokat az MSZP alatti mszp-s gazdagodásokkal

Meg sem közeliti a most kaialakult milliárdosokat

Te komolyan elhiszed hogy korrekt módon az alcsuti polgi, olyan okos és ugyes , hogy egy halom pályázatot megnyer és többszörös milliárdos lett?

Törvényes persze, de pofátlan

Elhiszed hogy amig milliárdos réteg alakult ki, addig Orbán csak anynit gazdagodott amennyit meg lehet találni róla a neten? Persze az se semmi, de nyilván a holdudvara jó stróman.


Egyetértesz, hogy az ne nyerjen földet aki már gyerekkorában is állatokkal foglalkozott, mig egy gázszerelő vagy egy huszonéves városi könyvelő ficsur, vagy az ország másik felében lakó épitési vállalkozó könnyedén földhöz jut?

Egyetértesz, hogy most meg megvásárolhatja ingyen a bérletre megnyert földet?

Trafikmutyit és a dohányelosztó mutyit hagyjuk most

És hagyjuk hogy az offsor céges Vajna megkapta az összes valós és online kaszinó jogát, adómentesen?

Amikor felteszik a kérdést, hogy miért vezetett harcot a Fidesz az offsórozás ellen miközben Vajna kiterjedt hálózata szintén offsór

Mert jó magyar ember és itt költi el a pénzét

Simor MNB elnök anno hol költötte el vajon?

"A második Orbán-kormány a "pimaszul magas" személyi alapbéreket az állami szférában havi kétmillió forintban maximálta. Ma már feledésbe merült, de a 2 millió forintos bérplafonról eredetileg a Bajnai-kormány döntött 2009-ben, mégpedig úgy, hogy a mértéket a jegybankelnök, mint a legmagasabb jövedelmű állami alkalmazott - akkor még Simor András - személyi alapbérének egynegyedében határozták meg."

Milyen fizetések vannak ma pl. az MNB-ben?

Keress rá!



Szoval a Fidesz morzsákat lökött a tájékozatlan népnek, miközben az, és jóbarátai milliárdosk lettek


Hogy én kire szavazok majd?

Nem tudom!

A Fidesz pofátlanságai miatt, a 2010es voksom ellenére, biztos hogy nem rá.

A baloldali ellenzék töketlen.

A jobbik neonácinak látszó elveivel nem értek egyet

Akármit jópofizik most Vona, a valódi programjukat a kuruc.info mutatja

2015. júl. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim válasza:
6%
Jobbik !
2015. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
94%

Fideszre.


Gyurcsányék már bizonyítottak köszi, elég volt 1X.

A Jobbik meg csak tönkre tenné az országot.

Az oroszok Európa megmentői akkor menyetek Moszkvába. Naponta fel avathattok 100 Putyin szobrot rá lehet majd írni "Éljen Barátunk Vlagyimir Putyin az oroszok az EU megmentői"


Am el kell h keserítselek nektek van a legkevesebb esélyetek a győzelemre. Számokban mindössze 10-en pár %. Persze ti már olyan szinten fanatizáltátok magatokat h úgy se hiszitek el. De ha arról lenne szó h Fidesz v Jobbik akkor is a Fidesz felé dőlne a mérleg és ezt mondja jó pár liberális ismerősöm is h köszöni de inkább látná 100 évig a Fideszt mint akár 1 napra is a Jobbikot.


Majd 18-ban meglátjátok el buktok ahogy mindig.

2015. júl. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
0%
A fidesz is bizonyitott egyszer anyi nekem is elég volt,és igen még Gyurcsány idejében is jobban éltek az emberek mint most,ezzel nem gyurcsányt fényezem de ez akkor is tény,és majd ti fideszesek látjátok meg,hogy ti buktok majd el. ;)
2015. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
28%
Pedig egyébként igaza van abban, hogy 2006-ban volt eddig a legmagasabb az életszínvonal. Az más kérdés persze, hogy milyen áron...
2015. júl. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
24%

52es köszönöm :)

51-es Szerinted nem volt jobb az az életszínvonal Gyurcsány idejében,nem éltél jobban,mert mi azóta sokkal rosszabul élünk mint Gyurcsány idejében.Én sem szeretem Gyurcsányt és megsúgom jobbikos vagyok,de a fidesz a legrosszabb párt és még Gyurcsány is sokkal jobb mint a fidesz.

2015. júl. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!